Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért Jsutin Biebert piszkáljá...

Miért Jsutin Biebert piszkálják, hogy meleg, mikor Adam Lambert tényleg az, de őt nem zaklatják ilyenekkel?

Figyelt kérdés
Miért? Miért? Miért?
2011. jún. 17. 12:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%

óh... el vagy tévedve ha azt gondolod, hogy Adamnek minden olyan könnyen megy:D

Egyébként rettenet mennyi idióta van, nem hiszem el, hogy ezt kell előtérbe helyezni egy előadónál:D

2011. jún. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Én sem értem az embereket. Én Adamet és Justint is ugyan úgy szeretem :)
2011. jún. 18. 10:22
 13/24 anonim ***** válasza:
92%
azért,mert Adam bevallja,meg azért mert ő kicsit (nagyon) többet tett le az asztalra,és mert úgy viselkedik,mint egy kislány.(am mindkettőt utálom)és most le lehet pontozni.
2011. jún. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
89%
valószínűleg ez azért van, mert Adam "beismeri" a dolgot...
2011. jún. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
84%
Ó a válasz sokkal egyszerűbb Adam-nek van tehetsége,és ezt egy olyan mondja aki nem szereti egyiket sem.Amúgy nem értem mért kell buz*zni őket.
2011. jún. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
88%
Várj, Én elmagyarázom a különbséget!! Adam Lambert egy tehetséges előadó, aki (ez amúgy az Ő magán ügye) a férfi nemhez vonzódik. Bíbör meg csak egy kis köcs.ög porbaf*ingó, akit Usher benyomott a popszakmába. Érzed a két "buz*izás" közti különbséget?:)
2011. jún. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Így már értem :/
2011. jún. 22. 09:22
 18/24 A kérdező kommentje:
jah és bocs tanuljak meg írni... Justin***
2011. jún. 22. 09:23
 19/24 anonim válasza:
66%
mert Adam lambert tényleg meleg ez koztudott de Jusin Bieberrol ez még nemderult ki..Na jo mindenki tudja hogy JB is meleg XDD
2011. jún. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Glambert^^ ***** válasza:
76%
Jaj fogd már be a szádat!Justin Bieber takarodjon már magával!Adam sokkal többet tett le,mint Justinka...És óriásit tévedsz,ha azt hiszed,hogy Adam-et nem piszkálják.Te olvastál már az után,hogy miket nyilatkozott?!Azokban benne van...Naponta piszkálják ilyenekkel,sokkal sikeresebb lett volna,ha nem feltűnősködik a melegségével...De ez az én véleményem.Justin meg minek állt zenésznek?Semmi tehetsége sincs,csak a szar kis dalait énekli nyafogós hangon,hogy "Baby baby baby..."úristen. -_-"" Am idióták a tinip*csák,csak a hülye kinézetéért szeretik -_-"" meg azért,mert divatszar.
2011. jún. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!