Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Judy kivel, és hova utazott...

Judy kivel, és hova utazott '98-ban, amikor a baleset történt?

Figyelt kérdés
Linkeljetek hol tudok erről a balesetről bővebben olvasni.
2011. jún. 24. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
A zenekarral mentek fellépésre.
2011. jún. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem interjúra?Szolnokról Pestre(vagy fordítva)
2011. jún. 24. 22:00
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


'98 telén történt az ominózus baleset, amiben Judy-nak szinte az egész teste összetört. Sokan nem tudják, deh Zsolti homloka is tele volt üvegszilánkokkal... Sokan veszekednek rajta, vajon a régi klipek közül melyik baleset előtti és melyik utáni... (pl. Ollá, Ollá; Hol vagy nagy szerelem?[techno])... Judy lényegében mindent leírt részletesen Csaba Adrienn: Judy Szemtől szemben című könyvében.


"Egy súlyos baleset alapjaiban kérdőjelezte meg egy fiatal énekesnő pályafutását, és vonzó nőként való létezését - hogy az életben maradási esélyeit ne is említsük. Az élet-halál küzdelem után több mint 8 évig tartó fizikai és lelki fájdalom következett, de a kitartásának és a mindent felülmúló hitének köszönhetően megvalósította gyerekkori álmát: elismert, sikeres énekesnő és boldog feleség lett." - így mesél a könyv írója.


"A baleset előtt sokkal önzőbb és szétszórtabb ember voltam" - így Judy - "Csak magammal foglalkoztam. Most felismertem, hogy az én utam az, hogy adjak, segítsek, gondoskodjak másokról."


Eltört a csípője, a lapockája, a válla, a kulcscsontja, a keze, a lába, a szeméremcsontja. A bal oldali bordái végig. A tüdejét átszúrta az egyik bordája, koponyaalapi repedése is volt, és az arcában gyakorlatilag az összes csontja eltört. Judy-ban mégis csak az élni akarás ösztöne zakatolt és ez a mondat: "élni akarok!"... Az atya a kórházban már az utolsó kenetet is elmondta a feje felett, Judy mégis makacs volt, és talpra állt. :)


1998. december 14-én Budapestre tartottak rádiós felvételre 4-es főúton, Szolnokról. Tél volt, jegesedett , a frontális ütközés során egy teherautó alá csúsztak .

2011. jún. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úristen szegény, eddig nem is tudtam hogy ennyire súlyos balesete volt. Még olvasni is rossz :S
2011. júl. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
zsoltival és baktai anikóval (megasztár) utaztak pestre. judy tulajdonképpen anikó miatt szenvedett ilyen súlyos sérüléseket, mert nem volt bekötve és előrerepült, kiszaggatva judy ülését. így judy arca a műszerfalon landolt :(
2016. máj. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!