Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kitüntetés annak, aki ellen...

Kitüntetés annak, aki ellen eljárás folyik részegen okozott baleset és drogozás miatt?!

Figyelt kérdés
Stohlt kitüntették a "művészi munkájáért" (mellesleg egy züllött alakot játszott kiválóan). Amilyen ő maga. Legközelebb a bankrabló is kapjon plecsnit, ha előbb másban nagyot alkotott?
2010. máj. 18. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Magyarország,én így szeretlek!
2010. máj. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól, mert még okozta ezt a balesetet igen is letett valamit az asztalra és ha ő a jó a szakmai zsűri így gondolja akkor ez van! Ő is ember hibázik na de azért ne akard már megölni, mert ha nem ő okozta volna a balesetet a híradóban egy 2 perces összefoglalót láttál volna róla! És én is elítélem, de azért minden bajunkért nem őt kell hibáztatni! Kapja meg azt ennek megfelelő büntetést ülje le v mit tudom én, de ami a munkája és, amiben elvileg jó attól még nem kell megfosztani!
2010. máj. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetértek. Attól még jó színész.
2010. máj. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ma már megjelentek a mentőakciók: nővére (majdnem felnőtt) gyerekeit támogatja (ja persze, "pici babákat"), a Night Club közismerten drogtanya, mindenkit kihallgat a rendőrség, drogkereskedőket tartóztattak le (ezek ebből is éltek, luxusban), sorolhatnám. Ja és megírták: rá NEM vonatkoznak a törvények, nem megy börtönbe. Egyébként is csak laza fogházról lenne szó (közlekedési ügy), nem sopronkőhidai nehézfiúk börtönéről. De ebben az országban NINCS törvény előtti egyenlőség. A CELEB kivétel, neki mindent szabad. Úgysem hiszem le, hogy bármit is megbánt, megjátssza, mint a nagy arcát is hosszú évek óta. Nem őszinte! Egyébként valamikor szerettem, színházban is láttam. De ezek után tűnjön el, szégyellje magát.
2010. máj. 20. 22:54
 5/8 anonim ***** válasza:

sztem megérdemelte!

remek színész,emberként persze nagyot hibázott

2010. máj. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!

nyilván akármit írhatnánk most itt Stohl Buci mentségére,te akkor is zsigerből utálnád.Ezzel nincs semmi baj--Jogod van hozzá.

De törődj bele,igenis jó színész.Ezért jár neki a díj


a többi nem a te dolgod...(mi dolgunk)

2010. máj. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az egész díszes "művészvilág" (celebek és hasonlók) így él, gátlástalanok, akár szexről, akár italról, akár drogról van szó. Az éjszakai szórakozóhelyek nyíltan szex- és drogtanyák, ahol egy adag kokain százezer forint! Ha ezt tudja, akkor is tudta a rendőrség, miért nem lépett már sokkal előbb? Na igen, nagyon magas helyről kapták a támogatást "művészeink".
2010. máj. 21. 17:52
 8/8 A kérdező kommentje:

Itt a legújabb hír: 2005 óta tudtak róla, mit tesz, hazudozik, még a dilereket is becsapta. Az SZDSZ (és a "celebvilág") mindig kimentette.

[link]

2010. máj. 24. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!