Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek ki lehet megfelelő...

Szerintetek ki lehet megfelelő példakép a magyarországi musical színészek közül?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, ki és miért. :)
2011. jún. 29. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát, ha musical zínészek közül kéne választani, akkor szerintem Szinetár Dóra. (bár, nekem nem ő a péladképem)

Miért? Mert 2 gyerek mellett is nagyon jól csinálja amit csinál ;)

2011. jún. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, és neked ki a példaképed? :)
2011. jún. 29. 16:42
 3/10 anonim válasza:
Számomra a válasz egyértelműen Bereczki Zoli. Miért? Mert szenzációs hangja van, hihetetlenül jól mozog, fantasztikusan adja elő a figurákat, előadása közben pedig szinte kézzel fogható az a szenvedély, amellyel az egész éneklést és színészetet csinálja. Például kétlem, hogy a világ bármely színházában jobb Mercutio lenne, mint a mi operettszínházunkban. :) De egyébként Mészáros Árpád Zsolt vagy Szinetár Dóri is nagyon nagyon nagy egyéniségek.:)
2011. jún. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bereczki Zoli és Szinetár Dóra nekem is alap, de még nagyon bolondulok a Janza Kata- Szabó P. Szilveszter páros is. Miért? Isteni hang, előadás és a színpadon teremtett hangulat. Igazi mesterek, királyok és királynők!
2011. jún. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok- Nekem nagyon nincs példaképem, de nálam Fluor a favorit. :))
2011. jún. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fluor mióta musicalszínész????? -.-"
2011. júl. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves uccsó!!

Kérdezte hogy ki a példaképem, én meg írtam hogy senki, de most Fluor a favorit ( azért hogy ne higyjék azt, hogy a Szinetár Dóra a kedvencem) Itt nem beszélt senki se arról hogy F-L-U mucical színész lenne... -.-"

2011. júl. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves uccsó! :D

Csak azért kérdeztem, mert a kérdező arra kíváncsi hogy ki lenne az ideális példakép a MUSICALSZíNÉSZEK közül. Nem arra hogy kinek ki a kedvenc énekese. Nekem semmi bajom Fluorral alapvetően, és veled sem kötekedni akarok, csak pontosítsunk, és a kérdésre válaszoljunk ha lehet! :D


Nah, befogom! :D Béke veled!

2011. júl. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jóvan! Uccsó vok, megértettem már, látom a kérdező kommentjét! :D Sorry, igazad van, Fluor a best! Bocs! :D Nem pofázok, inkább megtanulok olvasni, az előzőt meg visszavonom! :D
2011. júl. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hihii, semmi baj ;) :D De te legalább belátod, ha hibáztál... :)
2011. júl. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!