Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Lady Gagáról?...

Mit gondoltok Lady Gagáról? Szerintetek 20 év múlva is ugyanilyen "nagy szenzáció" lesz, vagy egyszer elmúlik a "varázs"?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 17:02
1 2
 1/17 Gress ***** válasza:
Elmúlik...
2011. jún. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
1éven belül elmúlik..most se tudom mi jó a zenéjébe.szerintem egyik száma se jó...
2011. jún. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is elmúlik.

Alapból azt sem tudom, hogy most miért ilyen nagy szenzáció. Ronda (és sok lány így akar kinézni -.-') és semmi egyénisége sincsen. Ha ő egyéniség, akkor az összes modell az, akiket beöltöztetnek a kifutóra. Nagyon gáz,irritáló feje van, és a zenéje is egyre sz@rabb.

2011. jún. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha ügyes, akkor sokáig sztár lehet. A hangja jó, énekelni tud, bevállalós. Ha mindig az aktuális trendnek megfelelő számokat ír, akkor sokáig sztár maradhat.
2011. jún. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
leereszt,el fogják felejteni nemsokára.
2011. jún. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
utolsó agy már a fűvedböl xD hús ruha az aztán k*va jól nézki xD még a kutyámnak is jó ízlése van elkezdett menni lady tata alejandro száma elkezdet tutolni xD
2011. jún. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
17:10 esnek szolt
2011. jún. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy jó ízlése van? Azt mondtam, bevállalós.

A lényeg az, hogy beszéljenek róla. Felvett egy húsruhát hónapokkal ezelőtt és még most is felhozod. Így kell csinálni az ismertséget. Cecilia Bartoli vagy Marton Éva hiába énekel jobban, azt se tudjátok, ki az. Ismertté nem a tehetség teszi az embert, hanem a reklám. És Lady Gaga nagyon jól reklámozza magát.

2011. jún. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
tényleg nem tudom kik azok xd de lady tatát szívesebben elfelejteném xD
2011. jún. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Engem mar most sem erdekel, nem hogy 20 ev mulva...
2011. jún. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!