Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vicc nélkül, mit szeretnek...

Vicc nélkül, mit szeretnek annyian SP és Fluor úron?

Figyelt kérdés
Nem utálom, de nem is szeretem őket, egyszerűen csak képtelen vagyok felfogni, hogy mi az az óriási rajongás, ami őket övezi.
2011. júl. 1. 11:56
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem kiírni, kamaszok válaszait várom!
2011. júl. 1. 11:57
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Én nem szeretem őket,de nem is utálom..szerintem amúgy menők akarnak csak lenni és bennük látják a menőt..:/

15/L

2011. júl. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
37%
A kamaszok egymást majmolják,és ha valamit menőnek kiált ki a média és a haverok,akkor azt szeretni menő dolog.Ha teszem azt az egy kalap kaki lenne,akkor azért rajonganának viccen kívül.
2011. júl. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
senki se szereti őket. komolyan. tévhitben éltek. majdnem mindenki utálja őket...
2011. júl. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

A másodiknál a pont. A mai fiatalok mindenkiért rajonganak, aki a tv-ben van. Nekem semmi bajom egyikőjükkel sem, különböző zenei ízlések léteznek, valakinek bejön, valakinek nem. Egyedül az szomorít el, mikor egy műsorban tinilányokat kérdeztek meg, hogy miért szeretik sp-t. Nem tudtak a kérdésre válaszolni... az a szomorú, hogy sokan nem azért rajonganak az énekesekért, mert bejön nekik a zenéje, hanem mert éppen menő érte rajongani. Nekem semmi bajom egyik énekessel sem, el kell ismerni, hogy jók abban, amit csinálnak (főleg önmarketingolás, mert ahol most vannak, oda egyedül jutottak el).

Másik dolog, hogy a legtöbb zenének van mondanivalója (nem vagyok SP fan, de egyszer meghallgattam az egyik számát, és a szövegének volt értelme, nem csak össze vissza énekelt, csak ezt sem látják sokan)

Ami pedig szerintem ennél is undorítóbb, mikor valaki névtelenül, egy anoním oldalon ócsárolja az énekeseket, színészeket. Ha nem tetszik, ne hallgasd, ne nézd. Nekem is sok énekes nem jön be, de megoldom annyival, hogy nem hallgatom a zenéjüket.

2011. júl. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

Utolsónál a pont (14:56)


Én nagyon szeretem Fluort, de most komolyan... :) És nem azért, mert az a divat, hanem mert jó az amit csinál. Nem csak a zenéjét, de mint magát, embert is bírom. Vicces, őrült, aranyos, kedves... :D (Volt már szerencsém vele találkozni az egyik kisebb buliján, kb 15-en voltunk összesen, igaz, 00:30-kor volt egy kisvárosban, így tök családias hangulat volt) Imáádtam :))


Sp-ről meg annyi, hogy őt is bírom (bár nem annyira mint Tomit), és semmi bajom sincs a kölyökkel... egész szimpi :)

Szóval igen, nagyon menő most a fiatalok (főleg fiúk) körében a b.uzizás stb... Erre csak azt tudom mondani hogy ezzel akarnak beilleszkedni a közösségbe -.-"


Visszatérve a kérdésre: Nem tudom hogy mások miért szeretik (Fluorra gondolok), de én azért, amit feljebb megemlítettem: Nem csak a zenéje jó, hanem maga az ember is. Vicces, őrült, kedves, aranyos. Ez csak 4 a sok közül :))

Most mondhatjátok hogy kis sz.ros mit irogat, nekem ez a véleményem :)


13/L

2011. júl. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%

SP-ről írok, őt jobban szeretem, de Fluor is kedvencem..


SP-t sok dolog miatt is szeretem..

szeretem, mert a zenéjében megtalálom magam. sok dala olyan, minta valaki tudná, hogy mit gondolok, érzek, és megénekli nekem. régebb óta nézem amiket csinál, és jó, hogy a semmiből, nem menedzserek által mint pl: a BNF jutott el idáig.

jófej, vicces, szimpatikus, és tetszik amit csinál.

voltam a nagykoncertjén is, ami első nagyobb konceret volt nekem, és nagyon jól éreztem magam, jó volt! adta a hangulatot, és tetszett. (160 km-re lakunk Pesttől, 19 éves nővéremmel mentem, aki nem SP fan, pár számát szereti, de tetszett neki a koncert)


tudom, hogy sokan nem szeretik, de azt nem értem, hogy hogy lehetnek olyan emberek, akik pl: megdobálják.. persze, amikor a dobálás után felhivja az illetőt a szinpadra, már nem volt akkora arca.. egyszerűen "divat" a fikázás... ez miatt sajnálom is, mert én nagyon szeretem, és nem tudom megérteni azokat, akik ocsmány módón adnak hangot a nem testzésünek.. nekem se tetszik sok minden, de nem mocskolom, rágalmazom őket...

2011. júl. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az osztálytársaim szinte bálványozzák őket! Én nem vagyok értük oda, mert játszák a fejüket, és a nyálas dumájuk sem jön be!

14/L

2011. júl. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Kedves Válaszoló! A válasz megírásának időpontja: 07-01 15:56


Látod itt a gond, hogy mit keres egy 13 éves lány 00:30-kor egy kisvárosban :)

2011. júl. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó - Látom, te se tudsz a saját dolgaiddal foglalkozni. :)
2011. júl. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!