Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vicc nélkül, mit szeretnek...

Vicc nélkül, mit szeretnek annyian SP és Fluor úron?

Figyelt kérdés
Nem utálom, de nem is szeretem őket, egyszerűen csak képtelen vagyok felfogni, hogy mi az az óriási rajongás, ami őket övezi.
2011. júl. 1. 11:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
46%

Én őszintén nem szeretem őket. Egyiket se. Nekem nagyon nem jön be a stílusuk se a zenéjük.


Én a Rammsteint szeretem. Tudok németül eléggé jól és meg is értem minden daluk szövegét. Nekem az tetszik. De it egy link aki nem tudja milyen zenéket csinálnak(csináltak).

Rammstein - Reise, Reise

http://www.youtube.com/watch?v=4vi9ZdJnDUE

2011. júl. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Őket senki nem szereti. Viszont sokan rohognek rajtuk elküldözgetik egymasnak hogy nézd mar új fluor klipp ez de szar stb es amig róluk van szó nekik az pénz. Még ha rossz szo is
2011. júl. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Utolsó - Nem tudom hogy nálad mennyi az a senki, de én személy szerint imádom Fluort. :)
2011. júl. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!