Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A rajongói levelek mellé kell...

A rajongói levelek mellé kell csatolni egy megcímzett levelet is?

Figyelt kérdés

A rajongói levelek mellé kell csatolni egy megcímzett levelet is? Külföldi sztárnak lesz... :) És kell a megcímzett levére bélyeg? vagy fölösleges a megcímzett levél? Köszi a válaszokat!

14/L


2011. júl. 1. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha választ vársz, akkor nagyobb eséllyel kapsz, ha mellékelsz felbélyegzett válaszborítékot is.
2011. júl. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem levelet, csak borítékot! Ha levelet csatolnál, akkor az azt jelenti, hogy magadnak válaszolsz is a leveledre. :D Szóval felbélyegzett és megcímzett válaszborítékot kell csatolnod.
2011. júl. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ^.^ És most egy újabb hülye kérdés: Ha a borítékba a megcímzett borítékot félbehajtva rakom bele az baj? :$
2011. júl. 2. 13:12
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem tedd bele nagyobb méretű borítékba:P
2011. júl. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a gyors választ :)
2011. júl. 2. 13:18
 6/10 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: Bélyeget is kell rátetetni? :O Anyukám szerint hülyeség, mert hogy az amerikai posta mit kezdene egy magyar bélyeggel. és szerinte elég, ha megcímezem. Szerintetek? :)
2011. júl. 2. 15:04
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszönöm, de nem ez volt a kérdés... Most úgy őszintén, ha nem tudsz a kérdésre válaszolni, akkor minek írsz? :O
2011. júl. 2. 23:53
 8/10 A kérdező kommentje:
És kifelejtettem, hogy kedves utolsó, nem hittem egy percig se, hogy majd Rihanna kézzel írott választ fog nekem küldeni, viszont vannak emberei akik válaszolnak és KÜLDENEK AUTOGRAMOT, VAGY ALÁÍRT FÉNYKÉPET.
2011. júl. 2. 23:59
 9/10 A kérdező kommentje:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:52


-.-" Ennek mi köze van ahhoz, hogy kell-e bélyeg a megcímzett levélre?? -.- Szerintem semmi...

2011. júl. 3. 18:59
 10/10 anonim válasza:
Nemzetközi válaszdíjszelvényt kell beleraknod a válaszlevélhez. Azt be tudják váltani ottani bélyegre.
2012. júl. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!