Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyikük a szebb? (Kérdésed...

Melyikük a szebb? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Selena Gomez: [link]

Vaneesa Hudgens: [link]


Szted?(csak külső alapján ítéljetek!!!)


2011. júl. 10. 13:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Vaneesa Hudgens
2011. júl. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Selena Gomez mindig a toppon volt sosem billent ki az életegyensúlyából, ő mindig nőiesen jelenik meg, tudja hol a határ ellenben vanessa minden rosszban benne van és nem tudja használni a nőiességét kevri a 2-őt, és így slampos kinézete van, szép az arca, de Selena Gomez arca smink nélkül is tündököl és jobbak a zenéi és szebb a hangja

azt elmondanám, hogy egyiket sem szeretem, de attól függetlenül ez a meglátásom :)


18 / L

2011. júl. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Inkább Vanessa. Selena szerintem feleannyira tehetséges mint Nessa. A hangja is gyönyörűbb, Selena hangja szerintem átlagos, mint az enyém. Tudom, az a kérdés hogy melyik a szebb, de szerintem mindkettő szép, ezért végiggondoltama dolgokat. :)
2011. júl. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 IgazmondoJuhasz válasza:
ugy tudom hogy Selena Gomer Justin Bieber csaja xD
2011. júl. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 mus musculus ***** válasza:
Ezt a kérdést én is számtalanszor feltettem már magamnak és a kétszázharmincadik alkalommal nagynehezen sikerült Selenára tennem a voksom, de baromi kicsi az eltérés.
2012. márc. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
a hármassal értek egyet.nem a legjobbak a képek selenáról de egyébként sztem ő a szebb.
2013. júl. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!