Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik lehet az a videó?...

Melyik lehet az a videó? (Adam Lambert)

Figyelt kérdés
Régebben láttam egy videót Adam L egy fellépéséről youtube-on(lehet hogy egy díjátadon volt de nem bizti) a szímpad sarkainál pasik táncoltak egymással, elég szexin. Nem találom ezt a videót, nem tudjátok melyik lehet vagy ha hasonlót tudtok linkelhettek :)
2011. júl. 11. 10:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem elég sokszor táncolnak a színpad sarkainál szexi pasik Adam fellépésén:D Esetleg valami bővebb infó?
2011. júl. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, úgy értettem, hogy ez akármi lehet, mert vannak férfitáncosai kb. mindenhol:D esetleg AMA? http://www.youtube.com/watch?v=vywIkXclato
2011. júl. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem nem ez az, azért köszi :)
2011. júl. 11. 20:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor tulajdonképpen akármi lehet:D
2011. júl. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Valami bővebb info? Vagy más jellegzetességre nem emlékszel? Gyors szám volt,vagy lassú?
2011. júl. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem melyik szám volt... Tudom, hogy rengeteg videón vannak táncosok, de abba a pasik egymással táncoltak kettesével, és elég erotikusan :P
2011. júl. 13. 09:15
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát így nehéz,de legalább ki lehet zárni a GNT videókat,mert ott csak két fiú táncos volt összesen. Szétnézek a japán videók között,esetleg ott tudsz keresgélni te is. Biztosan nem díjátadó volt,mert azok rendszerint visszafogottabb műsorok. Inkább "külföldi" vendégfellépések pl pont Japánban,vagy Ausztráliában.

Ha találok valamit akkor linkelek.

2011. júl. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem a Kiss and Tell?
2011. dec. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rájöttetek már, melyik volt? Engem is érdekelne ám! ;)
2012. febr. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ennyi infóból szinte lehetetlen, pedig elég régóta vagyok rajongó, talán a kérdező már megtalálta.
2012. febr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!