Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Rebecca Black és Jaden Smith...

Rebecca Black és Jaden Smith járnak?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm nagy Jaden Smith fanatikus. És Jaden kiírta egyik nap a twitterére: "Just Waiting For Rebecca Blacks Next Single" És most teljesen kétségbe van esve, hogy Rebecca Jayden csaja -.-""" Egész nap csak nyihog meg bőg :S mit csináljak vele?? -.- szerintem megőrült :S De nekem nem hiszi el, hogy tuti nem járnak! Szerintetek mi igaz ebből? Ha többen mondják neki, hogy hülyeség, talán elhiszi XD
2011. júl. 20. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Jesszus dehogy járnak :)) waiting for rb's next single azt jeelnti, hogy várja a következő dalát. ki nem várja? Már hiányzott az embereknek hogy valakit blamálhassanak. Jaden is bisztos csak egy jót akart röhögni :)) ugyhogy nyugodtan mond meg neki, hogy nyugi :D
2011. júl. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem küld el a barátnődet orvoshoz, mert ez már beteges...
2011. júl. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
első válaszoló: köszi a választ, megmutattam neki, és megnyugodott :D most nagyon boldog. köszi :)
2011. júl. 20. 20:22
 4/6 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: már mért kéne neki orvos?? elmagyarázod? -.-
2011. júl. 20. 20:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Tudod a rajongásnak is van egy határa. Rendben, hogy szeret valakit, de az, hogy hisztizik mert a kedvence nem azt teszi amit ő szeretne beteges.

Ők sztárok, sokat elárulnak magukról, viszont ez a saját életük, senkinek nincs joga beleszólni abba, hogy mit, és kivel csinálnak! Remélem így már érted.

2011. júl. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is nagy Jaden rajongó vok mondjuk erről a Rebeccás dologról nem is tudtam .de szerintem nem járnak a b.nődnek meg mond meg h nyugodjon meg ..sokan írták h nem járnak :D :)
2012. aug. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!