Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan fedezték fel Rebecca...

Hogyan fedezték fel Rebecca Black-et?

Figyelt kérdés
Ki volt egyáltalán az az agyhalott, aki azt mondta neki hogy énekeljen? És hogy fedezték fel? Tehetségkutatóban? Nem értem... :/
2011. júl. 21. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
én úgy tudom saját maga készített egy videoklippet és feltöltötte a youtubera és onnantól vált ismerté
2011. júl. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy szép pénteki napon fedezték fel :D
2011. júl. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
jaa, köszi.!! :) De ez a csaj olyan mint nálunk a Király L. Norbi... Semmi énektudás. :/ Csak azzal a különbséggel hogy Norbit szeretik (O.o) Rebeccát meg nem... xD
2011. júl. 22. 12:40
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
De nemtom minek énekel tovább ha ennyire utálják...én inkább a föld alá bújtam volna szégyenemben ha mindenki cikizne, utálna, lemondana és beszólogatna nekem :DDD Nagyon gyökér az a csaj -.-"
2011. júl. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mostanában úgy van, hogy akit az elején megszeretnek azt utána megunják, akit az elején utálnak, arról beszélni fognak, ezért később megszeretik. Tehát ez vár rá is.

Egyébként fogalmam sincs ki ez a rebecca black, de el ne mondd mert nem is érdekel.

2011. júl. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Rebecca elment egy bizonyos Ark studóba, ahol ez emberek jó pénzért dalt, és videoklipet csinálnak az embereknek, és felteszik a youtube-ra. Nem kell más csak egy gazdag apuka,és sok sok autotune és már kész is az Ark music factory által készült vide. Ami nem mellesleg egy retek, pont mind a Friday.

Ó ja és a zeneszöveg mindig olyan értelmes :D például:

"fun fun fun fun "

"we we we so excited we so excited"

"tomorrow is saturday, and sunday comes afterwards"

2011. júl. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi nektek is! :) Borzalom ez a csaj. Az amcsik szégyene. :/
2011. júl. 23. 08:45
 8/10 anonim ***** válasza:

De úgy tudom, h jár énektanárhoz. Van egy új száma, a 'My Moment'. Hallgasd meg, szerintem nagyon sokat javult a hangja! Már nem nyávog hanem 'énekel'. Hasonlítsd össze a Friday-el.

Szerintem ha továbbra is jár tanárhoz, 2 év múlva tényleg olyan hangja lesz, ami már szerethető.

De ez csak az én véleményem.

2011. júl. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A My Moment is fullba tele an autotunenel.
2011. júl. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%

itt az autotune-s zene:

http://www.youtube.com/watch?v=2OxWD85Ngz4


és autotune nélkül:

http://www.youtube.com/watch?v=RTNquPzvbWY



Ugye mekkora a külömbség!!! :@

2011. júl. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!