Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Dundika Majkának szül gyereket?

Dundika Majkának szül gyereket?

Figyelt kérdés
Ez már csak azért is érdekes, mert Dundika és egykori párja(az a sportoló) körül mekkora felhajtás volt anno, az esküvő is közvetítve volt a tv-ben,és semmi nem lett belőle, most meg hirtelen bejelentik, hogy gyereket vár? Még csak azt sem tudtam, hogy Majkával van együtt!
2011. júl. 22. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
A férjével nem jött össze a gyerek, így tönkrement a kapcsolatuk. Megismerkedett Majkával, akivel egy ideje együtt vannak nyilvánosan is (egy darabig nem volt nyilvános, hogy a férj ne legyen megalázva). Mivel még házasok, ezért kérdéses, hogy ki nevén lesz a gyerek. A legrosszabb, hogy külföldön házasodtak anno össze, és a férjnek le kell mondania a gyerekről, hogy viselhesse Majka nevét.
2011. júl. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De durva! Én amúgy ma hallottam róluk először. Fúú de szerintem nagyon nem illenek össze!
2011. júl. 22. 11:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig régóta lehet róla tudni:)
2011. júl. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És Majoros Máté Péter lesz a kisfiú neve.
2011. júl. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aha, az Anyja meg azt javasolta, hogy Majoros Móric Zsigmond! :)
2011. júl. 22. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!