Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan szerezhetnék úgy egy...

Hogyan szerezhetnék úgy egy autogram-ot Fluortól, hogy az unokatesómnak születésnapjára adhassam? 15L

Figyelt kérdés

Az oldalára hiába írni...3 hónapja nem reagál.

Koncertjére nem megyek!

Kérlek hagyjatok a hülye válaszokkal.


2011. júl. 22. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Kutasd ki a címét, írj neki levelet, válaszborítékkal s mondd neki,h mire kell és légy kedves, és kérj egy autógrammot. :)
2011. júl. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Csak itt a baj....kutasd ki a címét :/

2011. júl. 22. 17:42
 3/7 anonim válasza:

Valahol a belvárosban egyik panelban Sp-vel bár belváros elég tág fogalom ahol sok embert látsz várakozni valószínűleg ott. Exem már volt náluk annak idején ill barátnőjénél az meg épp azon az emeleten lakik két ajtóval arrébb ahol a Fluor meg az SP,ha csak azóta el nem költöztek,mert ez tavaly szeptember-október környékén volt.

Ott pizzáztak meg el lettek cipelve valami olyan helyre ahol lazulni szoktak nem ismerik a rajongok bár az exem is rajongó csak annyi különbséggel hogy ugyanolyan emberként kezelte őket mint pl én téged vagy te engem mint ha átlag ember lennél nem úgy mint sztár és ez sokat dobott rajta.Mondjuk ő inkább Sp-s mint Fluoros de ugye ő is ott volt.

2011. júl. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kell lenni elérhetőségnek valahol, ha nem az övé, akkor a menedzseréé, hogy lehessen fellépést rendelni tőlük.
2011. júl. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Teszveszen 900 Ft-ért láttam aláírt Fluor CD-t, szerintem ennyit kiadhatsz egy szülinapi ajándékra.
2011. júl. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Nem rossz ötlet ....belinkelnéd?

2011. júl. 26. 10:24
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

Itt volt egy, amit láttam. Sajnos ez lejárt, de utánanéze, biztos árul már is hasonlót!

2011. júl. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!