Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok amy winehouse...

Mit szóltok amy winehouse halálához?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 12:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
várható volt sajnos :/ Sokáig nem lehet bírni ezt a feszített életet, mert visszacsap :S Azért sajnálom, néhány számát bírtam
2011. júl. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon sajnálom, nagyon szeretem a zenéit, nagyon jó hangja volt!!! Sajnálom, hogy drogfüggő és alkoholista lett, nagyon kár érte, nyugodjon békében!!!
2011. júl. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

kivívta a sorsot maga ellen


a norvég áldozatok miatt sírtam

miatt nem, de persze senki nem érdemel halált ilyen fiatalon

de jobb lesz neki így

2011. júl. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
*miatt
2011. júl. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Én csak azért sajnálom hogy egy tehetség úszott el!

Valakinek ilyen jó hangja lenne megbecsülné és sok pénze is lenne természetesen nem megölné magát hanem jobban örülne neki (az életének) az átlag ember! Hogy sikerek, van sok pénze stb.!

sthol andrással kapcsolatban meg azt halottam hogy azt akarták hazudni vagy mi (egyik újságban vagy tv-ben volt) hogy sok almát evett ami átalakult szesszé! Mindjárt el is hiszem

2011. júl. 25. 12:25
 6/14 anonim ***** válasza:
egy gazdag ember az más mint ti. nála a pénz nem számít, azok a dolgok nem váltanak ki nála örömöt mint egy átlagembernél, aki évekig kuporgat egy autóra vagy lakásra, ő ezeket egy perc alatt megveszi és készen van, kb olyan mint egy depresziós.
2011. júl. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20%
csúnya ilyet mondani, de megérdemelte. az életét mindenki maga irányítja. ő így irányította, és ide jutott.
2011. júl. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
speciel unom, hogy a csapból is ez folyik.
2011. júl. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Megérdemelte, ennyi, lapozhatunk.
2011. júl. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hidd el! Ezerszer jobban sajnalam Jim Morrisonekat!
2011. júl. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!