Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi ez a nagy csönd Amy Winehou...

Mi ez a nagy csönd Amy Winehouse körül?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy még várni kell a boncolás eredményére. De mi van ha még kéne vizsgálatokat csinálni, de már nem lehet, hiszen elhamvasztották?


A család nem is akarja tudni, hogy mi történt? Mert így lehet, hogy homályba vesznek dolgok.


2011. aug. 11. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Most Amy Winehouse-t tárgyalja mindenki hogy meghalt de a norvég áldozatok szép szóval le se sz*rja senki.
2011. aug. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Igaz hogy már eltelt "pár" nap de akkor mindeki csak Amy-ről beszélt a norvégokat meg amint fent írtam nem érdekelte senki.
2011. aug. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez egy másik téma, igen. de érdemben akkor neked sincs infód erről.
2011. aug. 12. 07:26
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Hát nincs. De annyi biztos szerintem hogy drogok.
2011. aug. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm azért. :)


Ez a norvég mészárlás pedig... szólni se tudok, hogy ilyen emberek léteznek, nagyon durva. hogy valakit ilyenre mi vesz rá. és még nyílt tárgyalást is akar a pasi, mert meg van győződve, hogy amit tett az jó.

2011. aug. 12. 10:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnálatosan, közel távól sem lehetünk biztosak egyetlen kiszivárogtatott információban sem. Ám, az első hírek szerint drogtúladagolásban ment el. Aztán ezt, változttták, csavargatták, húzták, gyilkosságról beszéltek, ésatöbbi.


Most, egy olyan közéleti hírességrő, sőt, ha nem túlzás, világklasszikról beszélünk, aki számos kábítószerfüggőnek jelentett mentsvágyat, kiutat. Ehez hozzátartozik, hogy a szüleinek is kellemetlen, szégyelni való volt ez a fajta sajnálatos elhalálozása.


Ugye, az első hírek a drogtúladagolásról komolynak tűntek, s az ezt cáfolni próbáló útóhírek, nem ingatták meg, szerintem senki véleményét. Aztán, jött a hamvasztás, ami ugye végleges, és visszavonhatatlan, és meggátólja a boncolás során, várhatóan megtaláltható drog, és ezzel a drogtúladogolás, nyilvánosságra hozását.


Ez az én, személyes magánvéleményem, így ha valakinek nem tetszik, ne vegye figyelembe, vagy javítson ki!

2011. aug. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a lelkiismeret furdalás.. talán az teszi ezt a csöndet... d e, legyen is... nem igaz, hogy a szülei törődtek vele...

egy szülő feltétel nélkül szeri a gyermekét, és mindent meg tesz érte, hogy segítse...már aki ugye szülő..az az érzésem, hogy csak hasznot húztak belőle, különösen az apja.. még énekelni sem restellt...

a csönd körülötte? azért van talán, mert elhúztak a gusztustalan paparazzik..akik nem átallottak a szájába is belefotózni, akik generálták a szenzációt, úgy hogy közben felőrölték ezt a fiatal nőt... biztos, hogy Amyt bántotta, a média, biztos, hogy szenvedett tőle...

mindenképpen törődni kellett volna vele, ha ennyi baja volt szegénynek, talán mellé kellett volna állni..és segíteni..


amennyi pénze volt, lehetett volna profi szakembert keresni neki és egy olyan melegszívű valakit aki türelmes lett volna hozzá és gondját viselete volna...

hogy lehet magár hagyni egy köztudottan bajokkal küszködő fiatal lányt?? - magában halt meg- nem segítettek rajta, hagyták meghalni...


mindenképpen furcsa ez a gyors hamvasztásos temetés..

d e lehet csak annyi, hogy ... meg akartak már gyorsan szabadulni tőle...


a családja furcsa viselkedése, hogy például osztogatni kezdte az apa a ruháit, nem vigyáztak a házára, halála után is betörtek..a Anyja, egy lehetetlen szinte otthoni öltözékben jelent meg a saját lánya temetésén...stb..sb. ami kicsiség..de árulkodó...


bár ne legyen igazam...

2011. aug. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Háát... szerintem nincs igazad.


egyik: lehet, hogy a család tehetetlen volt abban, hogy segítsen neki. nem tudom, hogy közelről ismered-e a problémát, amikor valaki valamilyen drog függő, vagy csak hírből. ha ismered, tudod, hogy ez nem olyan egyszerű.


másik: mindenki máshogy éli meg a gyászt. lehet, hogy valami belül nagyon fáj, míg kívül alig látszik valami.


de még lehet igazad is, csak én nem így állok hozzá a dolgokhoz

2011. aug. 24. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!