Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ez tényleg Kesha? (kép)

Ez tényleg Kesha? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 29. 14:12
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Ke$ha mindig szép, nem csak "szebbnek néz ki":D
2011. júl. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, remélem mindenki tisztában van a szeplő vagy az anyajegy fogalmával:) Az nem pattanás te idióta.
2011. júl. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Kesha hol szép?Kövér és szeplős xDD Szép lenne az arca,ha nem kellene rá két kiló alapozó h ne látszódjon a sok szeplő.Meg ha pár kilót leadna.De a haja az gyönyörű.De attól jók a zenéi :D
2011. júl. 30. 12:03
 14/31 anonim ***** válasza:

Nem tudom te hogy nézhetsz ki,de ha szerinted Ke$ha kövér, akkor fordulj orvoshoz légy szíves.

Ke$hára pedig nem szoktak egy kiló alapozót pakolni, mert természetesen szép, nem műr*banc mint a többség. Elég nehéz feldolgozni az unalmas embereknek, ha valaki különleges...

2011. júl. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Szerintem ha valaki sovány,akkor nem így néz ki [link] [link]

Itt viszont a stylist-ok rendesen megdolgoztak hogy eltüntessék a "különlegességeit" [link] Ha jól megfigyeled,alapozóból sincs hiány.

2011. júl. 30. 15:08
 16/31 anonim ***** válasza:

Akkor csak úgy közölném, hogy ez kb fél éves kép, egy hónapja Ke$ha élőben fantasztikusan nézett ki. Gyönyörű és jó az alakja. Nem sovány, én ezt egy szóval sem mondtam, de nem is az a szép aki "sovány" ,te retardált.

Komolyan súlyos problémák vannak a fiatalok "szépérzékével". Ha Ke$hára azt mondod "kövér" ,akkor tényleg súlyos gondjaid vannak. Igencsak messze van a kövértől. Nem csak kövér és vékony emberek vannak a világon.

DE örülök, hogy te szupermodell vagy és gyönyörűséges, szóval ne ide irogass, hanem mutasd meg a világnak, hogy hogy néz ki egy "szép nő".

2011. júl. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Ke$ha kövér? Akkor jó, valószínűleg nekem nincs szemem:D

Ez a csaj nem mű és rettentő szerény, és tudod ezt többre tudom értékelni, mint a megcsinált sztárocskákat. A szeplőkkel meg nem értem mi bajod, talán egy szeplős csaj nem lehet szép?

2011. júl. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

[link] tessék,itt vagyok én,Nem mondom magam túl szépnek.Átlag,de attól még megítélhetek másokat.És ha nem is vagyok olyan tehetséges és szerény mint ő,de tuti szebb vagyok. [link] itt egy szép szeplős csaj.

és egy szép nem túl kövér,csak átlagos [link]

2011. júl. 31. 16:08
 19/31 anonim ***** válasza:
Hát Kat szerintem sokkalta csúnyább Ke$hánál. És nem arról van szó, mert nyugodtan mond el a véleményed, de túlzás, hogy Ke$ha kövér nem gondolod? Írd be a gugliba, hogy kövér nő...-.-"
2011. júl. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Téged nem foglak véleményezni.

Kat Deluna szerintem ocsmány. És mellesleg kétszer akkora mint Ke$ha, és még ő sem kövér.

2011. júl. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!