Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ez tényleg Kesha? (kép)

Ez tényleg Kesha? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 29. 14:12
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

kétszer akkora?apáám xd Am meg nem azt mondtam h csúnya,csak azért nézz már rá.Ok h van stílusa,de ez mi?

[link] Van ugyanilyen pólóm meg harisnyám,most ha kiszaggatom akkor már menő vagyok? És ez ok h nem hájas,de nem csinos. [link] ez nektek szép. Van stílusa,de attól ő még nem szép.Max átlag.Gondolom ha csak úgy smink nélkül egyszerű cuccban elmenne melletted,biztos nem azt mondanád,hogy hű milyen szép csajszi.Fel sem figyelnél rá.Így van ez legtöbb sztárral,jól ki tudják kreálni,csak keshát kicsit jobban ki kell hogy nézzen is ki valahogy.

És igen,ezen a képen nagyon csinos,gondolom volt vele munka.Előnyös ruhaválasztás,ízlésesen kipakolt mellek,jó haj,jó smink.És végre le van szolizva.Bár itt is jól látszik az a"jó alakja" [link] Egyszal átlagos lány jó hanggal.

2011. júl. 31. 19:34
 22/31 A kérdező kommentje:

ja,és hogy nemrég láttátok őt élőben és milyen csinos volt.A kapcsolat koncerten én is láttam és ugyanolyan mint a képeken.Volt soványabb korszaka,kicsit régebben

http://www.youtube.com/watch?v=mZaJY8k5yHE ebben a videóban gyönyörű.Igazi rockhercegnő.Gyönyörű szép hosszú póthaj,nagyon jól áll neki.Jó az öltözet is.És írtó jól énekel.De mostanság.Áhh.A blow című klipjében már nagyon ronda.

2011. júl. 31. 19:44
 23/31 anonim ***** válasza:

Az utolsó kép amit linkeltél, az egy nagyon ocsmány ruha, és sem Ke$hának nem áll jól ,sem senki másnak.

Szerintem szép, és nem átlagos sztár. Akinek meg műmelle van, szét van sminkelve és retusálva az meg azért rossz, szóval tényleg csak az a lényeg, hogy lehessen szidni valakit.

Számomra Ke$ha szép, Kat akárki nagyon nem.

2011. júl. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Nem Kat akárki hanem Kat Deluna.Egy elveszett tehetség [link] a legjobb énekesnő,de sajnos nem olyan ismert mint kesha. A két énekesnő ég és a föld. Hallgasd meg ezt http://www.youtube.com/watch?v=l8MjUcw5dGY és ezt http://www.youtube.com/watch?v=n2kdCJRAiNk Két nem túl ismert dal mindkettőtől.Keshának van elég sok dala,csak sajnos nem mind hallgatható.Kat Deluna-nak szinte minden dalát ismerem,eddig még mindet imádom.Teljesen más stílus,más hang.Ismétlem nem rossz kesha,nem rossz a stílusa,vannak jó dalai,a hangja nagyon jó.De Kat-nek szerintem a nyomába sem érhet.Kat-nek jobbak a dalai és a hangja is.Vagyis az nem jobb csak nekem tetszik jobban.És Kat sokkal szebb.Csak annyi a hibája hogy szeplős,de azt leszámítva gyönyörű.Nem mintha számítana hogy néz ki,nem amiatt kedvelem jobban.Remélem egyszer Kat is olyan ismert énekesnő lesz.Hallgasd csak meg pár dalát,rájössz nem is olyan rossz ez a Kat akárki :) http://www.youtube.com/watch?v=whltVJG5kJk http://www.youtube.com/watch?v=40qYMFHO97U
2011. júl. 31. 21:00
 25/31 anonim ***** válasza:

Tisztában vagyok vele ki Kat Deluna, ismerem is pár számát, amiket linkeltél, azokat éppenséggel ismerem. De ettől függetlenül engem nem fogott meg, mert nem az én stílusom. Ezzel nem azt mondom, hogy nem jó vagy valami, de nem izgat túlzottan.

Ke$hának pedig ismerem az ÖSSZES számát és szinte mindet imádom. :)


Nem gondolom, hogy hiba az ha valaki szeplős, sőt szerintem lehet szép. Kat nekem nem tetszik külsőre, Ke$hát viszont gyönyörűnek találom.


Szóval ízlések és pofonok, engem csak az idegesít mikor lekövéreznek ilyen lányokat...

2011. júl. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Azért számomra az a siralmas, hogy itt van Ke$ha aki szerinted csúnya és mivel mi más véleményen vagyunk próbálsz téríteni vagy nem is tudom minek lehet ezt nevezni:D Fogadd már el, hogy mi akkor sem fogjuk Kat-et szebbnek vagy jobbnak találni, mert te megpróbáltad megmagyarázni:)
2011. aug. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Úristen, ezt ahogy visszaolvastam hát nevetnem kell :D Hogy Kesha kövér istenem..igen, nem is csontsovány, és akkor? Hiába tartod magad szebbnek, akkor sem fognak millióan rajongani érted, és nem leszel világsztár, ezt fogadd el drága. Őt így imádja mindenki...rajtad kívül :D Jah, és a "szépségedről" szót sem ejtek...
2011. aug. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam, bocs még annyit, hogy én pl. fél kezemet odaadnám hogy találkozhassak Keshával, és ezzel nagyon sokan így vannak :)
2011. aug. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
én is így vagyok vele(azért a félkezemet nem),de azért hogy olyan hangom legyen mint neki,azért bármit :D
2011. aug. 7. 19:28
 30/31 anonim ***** válasza:
Ki más lenne ?
2011. aug. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!