Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerinted szép nő Maite...

Szerinted szép nő Maite Perroni? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 2. 20:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
igen. :)
2011. aug. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
62%
Nem igazán, mert látszik, ha nem lenne pénze cicomázni magát, egy átlagos, semmitmondó nőre hasonlítana.(most sem sokkal több)
2011. aug. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
10-ből 8. Smink nélkül lehet, hogy csak 6.
2011. aug. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen,szép.
2011. aug. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Smink nélkül is gyönyörű sztem:


[link]


[link]


[link]


itt van pl: Jennifer Lopez, ha nincs rajta 20 kg smink, akkor olyan mint egy bányarém..Semmi bajom nincs Jenniferrel, de igazán meglepődtem mikor minap láttam az újságban róla képet smink nélkül.

2011. aug. 2. 22:21
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem néztem ezt a máricsujjos izébizét,de így ahogy láttam róla képeket tök átlagnak nézett ki.Bár most nézem smink nélkül és tényleg szép :) De sztem a barna haj jobban állna neki :)
2011. aug. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
"Smink nélkül" - és össze vannak ragadva a szempillái a sok spiráltól... És ez csak az ami elsőre szembetűnik.
2011. aug. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Szerintem is marha szép nő és a Triunfo del Amor és az Árva angyallal nagyon befutott :)
2011. aug. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szépnek szép,de szerintem átlagos..minden 3-ik lány így néz ki: barna szemek,fekete haj..Egy ismerősöm tökre hasonlít rá :O
2011. aug. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ja,hát igen,szempilla spirál befigyel,és most figyelem ezen a képen mintha csak az oszt.társamat látnám :O Bár ő nem ilyen szép :) [link]
2011. aug. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!