Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Erről mi a véleményetek? Én...

Erről mi a véleményetek? Én szeretem a zenéit, de élőben borzalmas a hangja.

2011. aug. 2. 22:57
 1/8 A kérdező kommentje:
"nem élőben" meg ilyen : http://www.youtube.com/watch?v=EgT_us6AsDg
2011. aug. 2. 22:58
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát az vedd azért figyelembe, h élőben nincsenek kiszűrve a külső zajok, és más egy zárt térben és a szabadban a hang terjedése :)
2011. aug. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én utálom Selenát. Csak egy megcsinált kis sztár..most mindenki őt imádja (mint anno Miley-t) de kb 2 év múlva,már lesem fogják sz*rni..
2011. aug. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, élőben semmi hangja, de ezt szerintem ő is tudja magáról...Demi Lovato sokkal tehetségesebb és ő lealább élőben is tud énekelni.
2011. aug. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
ez kb olyan mint a black eyed peas amikor hallgatod a studio zenét imádod meg minden de ha koncert felvételt nézel olyan a hangjuk mint aki a fürdőszobában énekel
2011. aug. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Studiofelvetelhez nem erdemes hasonlitgatni. Manapsag barki hangjat nagyon jora tudja varazsolni, nem kell tudni enekelni. Ott van Dundika is. Semmi hangja, megis azert el-elenekelget a szamaiban a technika segitsegevel. Ez ugyanaz az eset. A mai enekesek 70%-a semmivel sem tud jobban enekelni, mint az atlag, aki nem enekes. Ha van kapcsolat vagy jo kulso, akkor hires lesz. Ezen mulik az egesz, nem a hangjan.
2011. aug. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:33


Egyet értek veled.


Maite Perroni-nak is igaza volt , amikor azt mondta hogy mi ez a nagy felkapottság Selena Gomez körül, amikor semmi hangja nincs.

2011. aug. 4. 10:15
 8/8 anonim ***** válasza:
sztem annyira nem rossz csak biztos izgult és bevolt rekedve. nincs olyan énekes, akinek egy icipicit sem lenne megmikszelve a hangja
2011. aug. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!