Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek jól néz ki fenyő...

Szerintetek jól néz ki fenyő iván ezzel a borzalmas hosszú hajjal?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Számomra sehogy sem néz ki jól.

De ha jobban kinézne, ki is esne. (bocs)

2010. nov. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Nekem eddig fel sem tűnt, illetve amikor valaki említette, hogy milyen jól néz ki, azt hittem, hogy ízlésficama van az illetőnek. Aztán láttam a 9 és 1/2 randi c. filmjét, amiben megint nem volt szinpatikus, de már nem tartottam olyan rondának ... Kb. 1-2 hete megnéztem DVD-n a Szabadság, szerelem c. filmjét, és mondhatom, teljesen beleszerettem ;)

Aztán láttam, hogy ma ő fog főzni, és nem hagyhattam ki. Hát komolyan mondom, ezzel a hosszú hajjal, nyaklánccal, nem tudom, mit mondjak róla. Hát az biztos, hogy a hosszú hajjal nem néz ki olyan jól, de ha az összképet nézzük, azért nem rossz :).

2010. nov. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont hogy a Fenyő Ivánnak sokkal jobban állt a hosszú haj mintahogy az emberek 99,99%-nak is sokkal jobban áll a félhosszú haj hosszú haj raszta haj csikófarokba fogott haj frufru mint a kopasz pár mm-es haj zselézett tüsihaj nekem is félhosszú hosszú hajam van fiú vagyok metalhead és biztos hogy nem fogom levágni mert én így érzem jól magam a bőrömben többen is mondták hogy jól áll 2007 óta van félhosszú hosszú hajam.
2017. okt. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!