Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyha valaki utálja SP-t,...

Hogyha valaki utálja SP-t, feltétlenül b**inak kell neveznie?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok SP rajongó,egyetlen számát sem ismerem,nem is hallgatom.Nem szeretem,de mégsem beszélek úgy róla,mint ahogy nagyon sokan.Fordított esetben én is ki lennék akadva(persze,hogyha fiú lennék :D)

[link]

[link]

Szóval az a kérdés,hogyha valaki nem szereti,sőt utálja,akkor miért nem hagyja békén?Akit én mindennél jobban utálok,annak nem nézem meg a videóit és nem mondom el mindennek..


2011. aug. 3. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nézd, fogalmam sincs, ki ez a majomképű kölyök, de hogy őszinte legyek, nem érzem úgy, hogy bárkinek a "ágyában kéne turkáljak" ...az ő dolga, ha meleg, az ő dolga, ha nem az, ez a felesleges sztorizgatás csak marketing (annak is jó szar)
2011. aug. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én például lesz*rom :D Hallottam már 2 számát is, a partiszemüvegeset meg a kép maradsz (vagy mi)-set is, annyira borzalmas nem volt végülis, legalábbis a dallama; azt elismerem, hogy a szöveg katasztrofális, meg az az SP is egy kis nagyképű giliszta... És azért b*zizzák le, mert egyszerűen b*zisan néz ki, mert olyan vékony, olyan gyerekes, olyan divatmajom, olyan h*lye stílusú ruhákat hord, stb... És volt egy ilyen éneklős vetélkedő, mikor sztárok amatőrökkel énekeltek, na ott még az is kiderült, hogy énekes létére semmi hangja nincs, csak vonaglott a színpadon, és azt hitte, szexi. A helyében a föld alá bújnék szégyenemben.


20L

2011. aug. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sajnos a fiatalok annyira ostobák, és olyan dolgokról jártatják a szájukat feleslegesen amiről fogalmuk sincs. Könnyebb a b*zi szót szitokszóként használni, mint, hogy utána néznének mi is a szexualitás...

Sajnos ide jutottunk... elítélik a homoszexualitást tudatlanságból, ráadásul ha valakit utálnak azt b*zizzák.

2011. aug. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

". És azért b*zizzák le, mert egyszerűen b*zisan néz ki, mert olyan vékony, olyan gyerekes, olyan divatmajom, olyan h*lye stílusú ruhákat hord, stb.." meséljétek már el mi az a bu.zisan néz ki? ismertem olyan pasit, akiről meg nem mondtad volna, hogy a pasikat szereti, pedig nem épp konvencionálisan öltözködött ;)


sőt van egy-két olyan férfi színész/előadóművész, akit annak ellenére szexinek tartok, hogy némelyik 20 éve boldog párkapcsolatban él egy pasival ;)


de láttam lila estélyi ruhás fekete pasast is már, aki épp egy nőt próbált felszedni a bárban ;)

2011. aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

b meg miaz h bu zisan nézz ki? tudjátok 1általán h néz ki,öltözködik 1 bu zi??attól h nem jár melegítőnadrágban meg sza r polókban ,legalább ad magára jól szeretne kinézni

Jó én se vok egy rajongó de azért...........

2011. aug. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyébként meg nem attól lesz valaki b*zi, hogy hogyan öltözködik... mi ez az idióta gondolatmenet? Szerintetek egy meleg attól meleg mert mondjuk rózsaszín pólóba jár? ah...
2011. aug. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

16:14 hát ez az ;) - de a pasik is fosnak néha az ilyen színektől, pedig annak, aki tudja viselni, nagyon jól tud állni és egyáltalán nem néz ki melegnek



sajnos a magyarok eszméletlen homofóbok :D XD...mondjuk ennek ellenére tartom a véleményemet, hogy a linkelt kölyök esetében ez a "pletyka" inkább egy szar marketingfogás - pláne mert időközben rákerestem a "művész" úrra XD

2011. aug. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Fluor a lakótársa meg egy ágyban alszanak (youtubon láttam egy videóban.) meg szörnyen "énekel" énekelni sem tud, tehetségtelen, nagyképü, beképzelt, hülye **** *****. MONJON LE.
2011. aug. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
dehogy alszanak egy ágyban xDD
2011. aug. 4. 21:58
 10/11 anonim ***** válasza:
"dehogy alszanak egy ágyban xDD" miért, velük laksz, hogy tudod? amúgy meg marhára nem érdekel senkit, akkor se, ha együtt alszanak....
2011. aug. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!