Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szereti itt rajtam kivül...

Szereti itt rajtam kivül valaki a Tokio Hotelt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 20:09
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
de mi az hogy, TH utáló kérdés b+?? komolyan nem érted, hogy bármilyen utálkozó kérdést nem kellene feltenni? ha nem szereted a TH-t hát istenem, de nem hiszem, hogy valaha is olyan mértékben ömlesztve lett volna velük a média, hogy az számodra zavaró legyen. arra sem vagy kötelezve, hogy foglalkozz velük, akkor meg miért csinálod mégis?
2012. jan. 13. 07:12
 22/31 anonim ***** válasza:
Miss Lara, ezt most úgy írod, mintha te parancsolnál mindenkinek. És hogy miért vagyok ilyen? Mert nekem úgy jó, és kész! Ne te mondd meg, hogy mit csináljak, egyébként meg a pont után NAGY betűvel kellene a mondatot kezdeni te okostojás... és még én vagyok a hülye, mi?
2012. jan. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
És a kérdőjel után is a gyengébbek kedvéért.
2012. jan. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
na jó. ha tényleg arra akarod pazarolni az idődet, hogy olyan együttessel/emberekkel foglalkozol, akiket utálsz, legyen. akkor viszont fogadd el azt, hogy én meg kiállok mellettük.
2012. jan. 15. 17:03
 25/31 anonim ***** válasza:
Nem is ismered őket...
2012. jan. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

ahogy te sem:D ezért nem igazán van okod utálni őket.

én viszont szeretem a zenéjüket, ami akkor is ott van, ha nem nézzük azt, hogy én őket magukat is szeretem. ha megismerném őket, lehet, hogy nem lennének szimpatikusak, de ez nem változtat azon, hogy a zenéjüket viszont ismerem és imádom:D

2012. jan. 16. 14:22
 27/31 anonim ***** válasza:

Hálát adok istennek, hogy nem ismerem őket

Cikik

2012. jan. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne már okom istenem hát hallom azt a nyávogást és másra nem tudok gondolni, csak arra, hogy te jó ég ilyen jött-ment "emberekből" mégis hogy lehetett "zenekar"?
2012. jan. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Hát a tokio hotel-t én nem szeretem , mert túl divatos és a zenéje is gagyi, meg ahogy ezek kinéznek az elrettentő *-*
2012. nov. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem aktuális a kérdés, de nem bírom ki, hogy ne írjak ide. Csak az első oldalt olvastam el, de hogy lehetnek egyesek ilyen primitívek. Én elég gagyinak tartom őket (bocs, Kérdező), nem tetszik a stílusuk, de egy régebbi osztálytársam nagyon bírta őket, ezért egy-két dolgot tudok róluk, mert mindig türelmesen végighallgattam, amiket mesélt. Ami a legeslegjobban megmaradt, azok a koncertélményei voltak, mert 2 koncertjükön volt. Állítólag mindig voltak utálkozók hátul, akik megjelentek a stadionok előtt, vagy akár jegyet is vettek (!!). Engem elképeszt, hogy valaki tényleg ELMEGY egy koncertre, amit utál!! És láttam annak idején ilyen g-portálos oldalakat, és volt, ami kizárólag arról szólt, hogy együtt utálják őket! De hát a G-portálért fizetni kell, na meg fent kell tartani, foglalkozni vele, stb. És valaki ezért fenntartott egy honlapot. És sok ilyen volt. Mindig megdöbbent, hogy egyes embereknek micsoda problémáik vannak... Én amúgy nem kedvelem őket, akkoriban 1-2 számukat emberszámba vettem, de különösebben nem jöttek be. nekem Bill haja tetszett, mikor olyan nagyobb volt, de nem jött be a hangja. Erre a b*zizásra nem tudom, mi szükség, egyrészt kit érdekel, másrészt irreális, mert tökre nem azok a melegek, akik lányosnak látszanak, de mindegy. Ettől függetlenül nem kedvelem őket, és, mint rock rajongó, azzal sem értek egyet, hogy őket rock zenének tartották, csak mert gitár volt náluk meg dob.

Kérdező, remélem, elég kulturáltan sikerült leírnom a véleményemet. Egyébként mi lett velük? Annyira nem érdekel, hogy utána nézzek, de eléggé eltűntek. Németországban híresek? Hány lemezük van, vagy hogy megy nekik? Nagyon eltűntek a régi mániához képest, de ez mondjuk várható volt, elég kevés zenekar marad fent (manapság?) tartósan a legnépszerűbbnek.

2013. júl. 13. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!