Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek kinek van a...

Ancyta kérdése:

Szerintetek kinek van a legtöbb esélye, hogy megnyerje a 2011-es Emmy-t 'kiváló színész vígjáték' kategóriában?

Figyelt kérdés
Jelöltek: Alec Baldwin-30 Rock; Louis C.K.-Louie; Steve Carell-The Office; Johnny Galecki-The Big Bang Theory; Jim Parsons-The Big Bang Theory; Matt LeBlanc-Epizódok
2011. aug. 9. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Az Agymenők fognak nyerni.
2011. aug. 15. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én is nagyon remélem....de inkább jim nyerje meg, mintsem johnny....őt is bírom, de jim-et azért jobban....(sztem mindenki...×Đ)
2011. aug. 15. 13:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom, de bocs, hogy el kell térnem a témától. VV Gigi és Béci éremelnék meg az Oscar-díjjal együtt, mert a villabeli alakításuk tökéletes volt. És még 1x bocs, hogy eltértem a témától.
2011. aug. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez valami rossz vicc?
2011. aug. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ok, először is, nem akarok senkit sem megbántani, de vv-s gyerek, megbocsájtom, hogy eltértél a témától, viszont k*rva hülyeség, amit írtál, 1.: nem az oscar díjról kérdeztem, és 2.: sztem azzal nem nyer senki oscar díjat, vagy akármilyen médiai díjat, mert egy senkiházi, és önmagát adja...:/
2011. aug. 15. 18:49
 6/7 anonim ***** válasza:
JÓl nyomod kérdezőXD
2011. aug. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jaja...:Đ
2011. aug. 16. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!