Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy Szorcsik H. Viki terhes?

Figyelt kérdés
Még csak 19 éves és 1 hónapja járt a pasijával amikor teherbe ejtette.
2011. aug. 10. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

kit érdekel? sok ilyen van.

épp tegnap mesélte a fodrászom, hogy anno mikor középsulival végzett, egy o. társa férjhez ment. 1 évre rá mikor volt o. találkozó, a csaj már egy másik férjjel jelent meg, terhesen.

2011. aug. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gratula. Ez a követendő példa - ahogy a TV2 elképzeli...
2011. aug. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
na, erről szerintem konkrétan nem a tv2 tehet, előző. Egyébként semmit. Azt mondta tervezte- akkor gratulálok neki, csak legyen jó anyja, meg lehetőleg az párja is tartson ki mellette. Nem látom olyan szörnyűnek, ha egy fiatal lány terhes, édesanyám is 19 évesen szülte a nővéremet, bár ők akkor már két éve házasok voltak apuval; hozzáteszem, most is házasok. Itt legalább nem kell attól félni, hogy éhen hal a gyerek, mert nincs pénz - mint Viki korosztályában sok esetben.
2011. aug. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
gondolom ő se így tervezte csak elvetetni már nem akarja
2011. aug. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
1932. Nagyapa nősült, 21 évesen, mama 18 éves volt. És egy év múlva megszületett apu. De nem egy hónapi ismeretség után jött a gyerek.
2011. aug. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
sok bldogságot nekik
2011. aug. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Who the fuck cares???
2011. aug. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Fél éve vannak együtt, ami nagyon kevés idő. Viki már volt szerelmes, de nem lett komoly kapcsolata még. Most nagyon hamar terhes lett, tehát én nem tartom a legjobb döntésnek a baba megtartását, de ők tudják. Majd akkor derül ki, hogy jól döntöttek-e, amikor nevelni kell a gyereket. Most minden szép és jó, mert nem született még meg a pici. Amúgy a korával nincs baj, de ezek szerint az érettségével igen. Normális ember 1 hónap után senkinek nem szül gyereket, de ez az én véleményem.
2011. aug. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
Azt olvastam, hogy védekeztek és meg is lepődte, hogy terhes lett.
2011. aug. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!