Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi jut eszetekbe erről a...

Mi jut eszetekbe erről a férfiról?

Figyelt kérdés

A napokban valaki feltett egy kérdést vele kapcsolatban, és nem sok jót szűrtek le róla azok, akik nem ismerték. Biztos lesz most is, aki felismeri, az ő véleményük is érdekel, de főleg azoké, akik nem tudják ki ez az ember.

[link]


2011. aug. 11. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
hát zene lélek :D jó a gitárja *.* jóképű is kicsit, nem látom teljesen az arcot.. szóval kb. mert ki ő ?
2011. aug. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 skarma ***** válasza:

a linkben benne van hogy Quimby :D bocsi. Bár eddig a csávó nevét sem tudtam...

Hát szerintem nincs igazi énekhangja, de a hangszíne mégis kellemes és van egyfajta sármja. Egyébként nem tudok róla semmit, így nehéz véleményt formálni.


19/L


Egyébként miért kérdezed?

2011. aug. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Külső: Szerintem férfias megjelenése van, jó pasinak tartom, még akkor is ha 40 éves (akörül van), fiatalos, jól tartja magát. Jó a haja, jó ruhákban koncertezik, szép a nyaka kifejezetten.

Belső: Sok riportot hallgattam meg ami vele készült, iszonyat értelmes embernek tartom, bő szókincse van, szép és jó dalszövegeket ír, koncerteken jófejnek tűnik, tiszteli a zenekartársait. Ki tudott lábalni a drogfüggőségből, amiért tisztelem, és felvállalja ezt.


Kb. ennyi. Amúgy ő Kiss Tibi (Quimby frontembere, ha fogalmazhatunk így), Budapestbárban is énekel. Bocsi ha lelőttem a poént, de szerintem sokan tudják ki ő. Én imádom, nekem nagyon bejövős pasi, persze csak plátói, de na. Férfias. És kész. 21/L

2011. aug. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a zenéjét nagyon szeretem. és mint férfi is nekem bejön:)
2011. aug. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azért kérdezem, mert előttem (talán tegnap) valaki feltett egy kérdést, amiben az egyik belinkelt hapsi Tibi volt. Ott egy pártatlan valaki nagyon antipatikusnak találta kép alapján (aztán riportok, infók alapján is). nekem nagyon szimpatikus ember, mint pasi is bejön, ezért meglepődtem az illető válaszán, gondoltam körbevizsgálódok, hogy én vagyok-e nagyon elfogult. :D
2011. aug. 11. 15:18
 6/8 skarma ***** válasza:
Nagy rajongó vagy, mi? :)
2011. aug. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szerintem vannak nálam nagyobbak is. :D egyezünk meg egy hű rajongóban :D
2011. aug. 11. 15:26
 8/8 anonim ***** válasza:
én azt mondanám átlagos benyomásom van róla. de különösképp nem szimpatikus.
2011. aug. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!