Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan tudnék egy híresség...

Hogyan tudnék egy híresség barátja lenni?

Figyelt kérdés

Jó lenne egy híresség barátja lenni, de mit kellene tenni hogy ezt elérje?

pl MM barátja vagy sp barátja vagy valami magyar sztáré

köszi


2011. aug. 12. 09:55
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Sajnállak ha sp barátja akarsz lenni :s bocs , de kérdésedre válaszolva nem nagyon tehetsz semmit, max ha megismered személyesen és nem rajongod úgy körbe mint egy kiskutya, nem szeretik az ilyet. Legyél normális és barátságos , bár ma már van egy megszokott baráti körük a többieket rajongóként tartják számon.
2011. aug. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
sp és mm barátja ne akarj lenni :DDD inkább rúzsa magdi,karamel vagy ilyenek.fészbukon jelöld őket ismerősnek,és írj nekik :D hátna :D
2011. aug. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
nem mennél velük sokra, mert ők olyan CELEBEK , akikre 5 év múlva már senki nem fog emlékezni.
2011. aug. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
-.-" sp... háát igen... inkább híresség, mint énekes. Szerintem sehogy, mert a tinilányokra akkor is rajongóként tekintenek, szóval szívtad
2011. aug. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Két jó tanács!

Ha már híresség barátja akarsz lenni akkor olyan személyt válassz aki normális.

És először is tanulj meg helyesen írni.

2011. aug. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Ki az az MM?
2011. aug. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Légy az én barátom, én hamarosan híres leszek! ;)
2011. aug. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
sehogy nem tudsz a barátja lenni, esetleg ismerőse.
2011. aug. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
96%
Marilyn Manson? Ő tényleg sztár és híresség, de magyarok közt nem ismerek MM nevű SZTÁRT
2011. aug. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

OFF: Tudnék. És SP meg MM? Te jó ég... :D

Szóval utálják, ha nagy bociszemekkel, nyálcsorgatva nézed őket, és lesüt rólad a körülrajongás. Természetesnek kell vele viselkedned, átlagos emberként tekinteni rá, és nem állandóan a zenéjéről kérdezősködni.

Nekem magától adódó volt, hogy magánemberként tekintsek rá, hiszen a családjaink nagyon jó barátok (ebből adódóan nem volt nehéz "megismerkedni vele"), szóval mi nem ujjongunk és tapsikoljuk körbe a lakást, mikor mondja, hogy próbára megy, vagy koncertezni. Elismerjük a munkáját, persze örülünk, ha kijön az új lemezük, ugyanúgy megdicsérjük, mint mást, aki a munkájában sikereket ér el, de ennyi.

Az, hogy ezekhez a tulajdonképp gyerekekhez hogyan kerülhetsz közel, azt nem tudom. De, ha csak azért óhajtasz a barátjuk lenni, hogy legyen mivel hencegni (és nyilván ezért, ha hasra csapva ilyen jut eszedbe), akkor legyenek akármilyenek is, ha esetleg sikerül is közelebb férkőznöd hozzájuk, ezt nagyon rövid időn belül észre fogják venni.

2011. aug. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!