Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan tudnék egy híresség...

Hogyan tudnék egy híresség barátja lenni?

Figyelt kérdés

Jó lenne egy híresség barátja lenni, de mit kellene tenni hogy ezt elérje?

pl MM barátja vagy sp barátja vagy valami magyar sztáré

köszi


2011. aug. 12. 09:55
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
[link] -ezt azoknak,akik nem tudják ki az az MM...szívesen ;) xD
2011. aug. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Most miért kell leszólni? Azért mert Ő Krisztiánért rajong meg MM-ért? Ha ezt szereti, szeresse. Mindenkinek más az ízlése, stílusa. Senkit nem szabad bántani ezért, meg provokálni, hogy hanyagolja azon énekesek zenéje iránti rajongását. Kérdező: Facebook-on kapcsolatba tudsz lépni Vele, bejelölöd ismerősnek. Figyelj arra, hogy először keresd meg, hogy pontosan Ő e az, mert volt Vele egy riport, hogy sok a kamu SP. Aztán írj Neki ímélt, először rövidet, kérdezd meg levelezhetsz-e Vele, aztán ha nagyon összebarátkoztatok, talizhattok is.
2011. aug. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
köszi
2011. aug. 14. 11:29
 24/32 anonim ***** válasza:

tegnap 16:28-nak

Szia!

Tudod az a gond, hogy mindkettő b.zi. De nézzük a dolgok jó oldalát. Remélhetőleg nem az lesz a következő kérdése, hogy hogyan mondja el a szüleinek, hogy terhes lett.

2011. aug. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Utolsónak.

És ha b*i? Közöd hozzá? Nem szeretem egyik tini énekest se, de ez az általánosítás iszonyú idegesítő. Szerinted hány olyan ember van Magyarországon vagy a világon bárhol, aki meleg? Meg lehet, hogy nem homokos, csak éppen azt a stílust választja - nem tudom van-e barátnője.

2011. aug. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Na még egy személy aki védi őket...
2011. aug. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Na még egy személy aki védi őket...


Még egy személy, aki idióta. Nem tudom Te mit szólnál hozzá, ha indokolatlanul a fejedhez vágnának ezt azt. Lehet Nekik se tetszik, csak nem foglalkoznak Velük, mert van ezer másik rajongójuk, akik szeretik Őket. Ennyit erről.

2011. aug. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Akkor csak szeressétek őket...Tipikus kis tini r.bancok vagytok....Szánalmas...
2011. aug. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
írtam neki facebookon de nem ír vissza
2011. aug. 15. 08:32
 30/32 anonim ***** válasza:

Nem szeretem egyik tini énekest se, de ez az általánosítás iszonyú idegesítő.


Te meg tipikus analfabéta vagy, aki általános iskolában nem gyakorolta eleget az értőolvasást. Pedig fenti soraim eléggé nyilvánvalóak... vagy egyszerűen csak veszekedni akartál? Mindegy, mindkettő szánalmas dolog!

2011. aug. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!