Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Ördög Nóráról?

Mit gondoltok Ördög Nóráról?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 14:16
 1/9 Gress ***** válasza:
Idióta egy nő,de azért...
2011. aug. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Megtömném az egyszer biztos

Bár rövid hajjal nem olyan sexy mint régen a kölyök klubba :D

2011. aug. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szimpatikus számomra.De ha ti nem ...hát.
2011. aug. 15. 14:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs az a férfi, aki kibírná. Lehet, hogy szép meg jó nő, de amennyi idióta hülyeséget hablatyol néha, az kibírhatatlan. Pali se sokáig bírta mellette. Nem csoda.
2011. aug. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves nőnek tűnik, de néha nagyon megjátssza magát (lásd CsSz). A haja rövid lett, ami nem áll jól neki, ugyanúgy ahpgy Emma Watsonnak se áll jól.
2011. aug. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem ő az egyik kedvenc műsorvezetőm, sztem nagy kedves és aranyos:) és vicces is, az X faktor alatt sokat nevettem azon amiket poénkodtak Balázs meg ő :D
2011. aug. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
szerintem is poénos és csinos!:Đ
2011. aug. 15. 20:22
 8/9 anonim ***** válasza:

A csapból is ő folyik, ez a bajom vele, már a hideg kiráz, ha meghallom a hangját.

Néha a kevesebb több :)

2011. aug. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%

Hello !

A nevem Türi Dzsenifer. ÉN azt mondom, hogy Ördög Nóri nagyon is jó fej. No meg nem utolsó sorban, SZERETI A GYEREKEKET ! Hahóó emberek ! Mi más lenne egyértelműbb a kedvességről mint ez. Mondhatta volna hogy nem vezeti a Kölyök-clubbot. De mégis elvállalta. Mert egy tünemény. Akinek meg azt mondja, hogy idióta, vagy más egyéb negatív jelzőkkel illeti, az arra gondoljon először, kik voltak ezek az emberek és miért lettek ismertek

íme a felsorolás:

Galla Miklós, Dolák Sally Róbert, Laár András, Majka, Győzike, Renato, Rúzya Magdi, Bárdos András, Kiszel Tünde, és még sok száz magyar média szereplő.

Mind miattunk , nekünk , értünk csinálja amit csinál, mi nézzük Bárdost a hiradoban, MI röhögünk irdatlanul Lará Pour Laár társulaton, MI nézzük az időjárás jelentést,

MI juttattuk be Renatót a bigbrother házba, és MI vagyunk azok akik szörnyülködve nézzük Kuiszel Tünde hidrogénezett haját, ecetera ecetera ecetera.

Mindezekért...MI csakis MI felelünk ! Szóval ha véleményt mondtok bármely média "FŐHŐS"-ről, ezen azért gondolkodjatok el. Remélem Felnyitottam kicsit a média által betokosított agyatokat, és most már nem csak nézitek a műsorokat, hanem látjátok is, hogy milyen sok melóval jár mindaz, amit MI Szórakoztató Műsornak nevezünk.

Alás szolgája Türi Dzsenifer akinek az ember számít.

Szerintem nagyon ari Ördög Nóri.

2011. aug. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!