Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bírjátok az LMFAO -t?

Bírjátok az LMFAO -t?

Figyelt kérdés
Szeretitek a számaikat? Miért? Melyik tag a szimpatikusabb?
2011. aug. 23. 18:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hát... Nemtudom xD. Egyszerűen szimpatikusak, nekem a zenéjük is tetszik. És pont az bennük a jó, hogy idióták xD
2011. okt. 18. 20:43
 12/17 anonim ***** válasza:
32%
A legtöbb tini bírja őket, ahogy én is! A legeslegjobbak :) Redfoo szimpatikusabb, nemtom méiért :)
2011. nov. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
2012. jan. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én is utálom őket,hulladék amit csinálnak. A zene a hangszerekről szól nem a gépekről. Nem is értem, hogy lehet ilyeneket szeretni, ők a második legrosszabb előadók bieber után. Régebben egy számukat bírtam a get crazy-t, mert az volt a jersey shore zenéje, de két hét alatt meguntam. A stílusuk meg visszataszító irritáló, legalábbis az én szememben. De az ilyen kis 13 éves tinik biztos szeretik, pedig ennek semmi köze a zenéhez. És hát a kinézetük is ....co comment
2012. júl. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Igen, mert a LMFAO a legjobb rockbanda!!!
2012. okt. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én voltam koncertjükön. Minden daluk ugyanolyan, néha nem tudtam, hogy ez még az előző szám-e, vagy már valami új.
2013. dec. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Aki rockbandának nevezte őket, az viccelt, vagy komolyan gondolta?
2013. dec. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!