Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleméynetek lucero...

Mi a véleméynetek lucero hogaza leonról?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
az ki?
2011. aug. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a legszebb és legtehetségesebb mexikoi szinésznö. de nézz utána azért van a net.
2011. aug. 29. 20:00
 3/6 anonim válasza:

A Kedvencem:)

Mint színésznő: Eddig 4 sorozatban láttam, és mindegyikben más karaktert tudott adni, személy szerint a kedvencem a MEPS beli Barbara Greco.

Énekesnő: Hangilag annyira nem nagy szám, középszerű. Ettől függetlenül imádom a zenéit, fura mert én nem rajongom a régi zenékért, de a 20 évvel ezelőtti számait is imádom.

Külsőre: Hát GYÖNYÖRŰ. 42 éves és simán letagadhatna 10 évet. Nagyon szép és kedves arca van, és azért a mai világban ritka, hogy valaki ennyi idősen így nézzen ki plasztika nélkül. Az alakja is iszonyat jó.

Belsőre: Sok embernek elsőre úgy tűnik mintha megjátszaná magát, pedig egyáltalán nem, csak ilyen a stílusa.Én egyébként a belsője miatt szerettem meg. Nagyon kedves, és iszonyatos humora van, tegyük hozzá kissé bolond:D

2011. okt. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én szeretem lut :}
2012. jan. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ő az egyik kedvenc énekes-színésznőm! Nagyon tehetségesnek tartom, nagyon tetszenek a dalai. A legújabb kedvenc számom tőle a NO ME DEJES ÍR. Ezt a számát hallgatom mostanában a legtöbbszőr vagyis szinte csak ezt :D

Előszőr a A csábitás földjében láttam szerepelni és ott szerettem meg. Majd a Mindörökké szerelemben Hiénaként. Sztem az utóbbiban volt a legjobb! nagyon jól alakitotta a gonoszt és nagyon szép is volt benne nagyon jól állt neki a sötét smink.

2012. máj. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Troll007 válasza:
jol néz ki :D jo a hangja :D tehetséges.
2013. jan. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!