Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan aki hosszabb ideje...

Van olyan aki hosszabb ideje folytatja a paleolit táplálkozást? Mi a tapasztalatotok, véleméynetek róla?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 03:00
 1/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, mennyire számít paleolit táplálkozásnak, de én nem eszek semmi olyat, amiben liszt vagy cukor van. Sokkal kevesebb alkalommal vagyok éhes, felgyorsul az anyagcserém és egyáltalán sokkal jobb a közérzetem, "könnyebbnek" érzem magam tőle:)
2011. aug. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
van két barátom lefogytak és jól érzik magukat,jónak tünik.legnehezebb hogy ki kell iktatni atejes dolgokat.éhes nem leszel de fogyni csak úgy lehet vele ha nézed a mennyiségeket is
2011. aug. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én már úgy nézek ki mint egy etióp éhezőő!
2011. aug. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

egy paleolit-etióp éhező, ha szabad Kedves Utolsó!


Kérdező, elvileg (amennyit én hallottam róla) egészséges ételeket fogyasztasz ilyen táplálkozás keretében, úgyhogy nincs vele semmi gond! nem azért, mert én így eszem, hanem mert ezt tanulom.

2011. aug. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám egy éve csinálja. 40 évesen bármelyik tini megirigyelhetné az alakját és sokkal kevesebbet veszekszik.
2011. aug. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Több mint 2 éve alkalmazom ezt a diétát. Elégedett vagyok az eredményekkel:fogytam és helyreállt a korábban magas vérnyomásom.
2012. márc. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!