Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerinted ez bizonyítja, hogy...

Fannicca kérdése:

Szerinted ez bizonyítja, hogy Lady Gaga férfi?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem nem, mert a kép amin állítólag kilátszik az mmmm-je, az eléggé homályos!


2011. aug. 30. 00:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg homályos. Az sem biztos, hogy ő van a képen. Amúgy vannak tényleg olyan nők akik úgy születtek, hogy pár centis kukijuk van. Rendesen vannak benne idegszálak minden, de pisilni nem tudnak vele..... arra ott a másik nemiszervük. Még pár éve olvastam :D
2011. aug. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha Casper Semenya megnyerhette a női 800-at, egy nagyon gyagya műanyagtól mit vársz? Én sokáig abban a hiszemben voltam, hogy ez egy transzzibériai vesztita, annyira ordenáré.
2011. aug. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem bizonyít semmit.

Gaga nem férfi. A kép eredete pedig: GaGa mint tudjuk nem normális :) és hogy botrányt csináljon odarakott valamit a lába közé ami úgy néz ki mint egy f*sz távolrol. Ez a nagy igazság.


Amit írtam biztos. Az egyik legnagyobb magyar GaGa rajongó vagyok és tudok róla szinte mindent.

2011. aug. 30. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez neked elég bizonyíték arra, hogy nem férfi? [link]

[link]

2011. aug. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Valami agyament kitalálta ezt az idétlen műanyaglavórt, és ezt nyomatják. Nagy semmi az egész.
2011. aug. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vannak férfias dolgai.De melyik nőnek nincs?Am meg olyan hangja mint neki,pasinak nem lehet.És gondolod ha pasi,és átoperáltatta magát,akkor pont az izéjét meghagyják :D Am meg ha jól megnézem a képet,olyan mintha csak a bugyija virítana ki. Vagy az is lehet h csak megcsinált kép :)
2011. szept. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hm. Szerintem egy szaftos sztoriért mindenre képesek.

Photoshop... vannak ilyen dolgok.

2013. márc. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!