Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a benyomásod Leonardo...

Mi a benyomásod Leonardo DiCaprioról? Negatív vagy inkább pozitív?

Figyelt kérdés
Mit gondolsz a filmjeiről, eddigi alakításairól? Milyennek képzeled magát az embert?
2011. szept. 11. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

inkább negatív. Szerepel pár jó filmben, de a színészi alakításai nem épp emlékezetesek.

Nem tudom, hogy maga az ember milyen, nem is érdekel.

2011. szept. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pozitív, én nagyon szeretem a filmjeit. Az Eredet az egyik kedvencem, ovis koromban meg minden plüssmacimat Jacknek hívtam a Titanic után.:D

18L

2011. szept. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 coffeez válasza:
100%

A Viharsziget is nagyon ott van! Csak ajánlani tudom ;)

Nekem a pasi nem szimpi különben, de jó filmekben játszik. Nem rossz színész, de azért nem ájulok el tőle 31/L

2011. szept. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kedvenc színészem, csak jó filmekben kap szerepet Eredet, Viharsziget, Titanic. Minden pozitív vele kapcsolatban. Jó pasi, de azért már ő is öregszik sajnos, mint mindannyian.
2011. szept. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
94%
színészi alakításai nem épp emlékezetesek???? Úristen!! Napjaink legjobb színésze! És ahogy idősödik, egyre jobb és igen is nagyon pasi még most is! Mondom ezt 30évesen..
2013. nov. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!