Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi az első benyomásod az...

Mi az első benyomásod az alakomról? (kép. )

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok, tudom, hogy unjátok ezeket a kérdéseket, csak azért tettem fel a kérdést, mert komolyabb fogyókúrába szeretnék belevágni. Tudom, hogy rossz a képek minősége de először túl sötétre sikerültek, és utólag kellett őket felvilágosítani. Nagyon rossz a helyzet? Előre is köszönöm a válaszokat. :)

[link]

[link]

[link]


2011. szept. 27. 18:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
46%
Nem! Ez még nem vészes most kell nyakon csípni..Ha gondolod fogyózhatunk együtt egy picivel vékonyabb vagyok nálad,de hasonló súlyfelesleggel rendelkezem. Kb. 10kgot kell fogynod..Írj privit:D
2011. szept. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%
Legközelebb füdőruhás képeket tölts fel, mert így nehéz bármit is mondani. Nekem úgy tűnik, a "komolyabb" fogyókúra indokolatlan. Esetleg 5 kilót megpróbálhatsz ledobni, ha nem vagy elégedett a súlyoddal.
2011. szept. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
hát hallod, nekem iszonyat bejön a tested, bár én nem nő vagyok (tudom, h a nők leginkább egymásnak akarnak megfelelni), de szerintem nőcis. Szerintem amúgy ha most elkezdesz kocogni, pl., vagy ilyesmi, és tartod magad így, az példás lesz és elég. Jó csaj vagy (az alakod alapján, más nem látszik)
2011. szept. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. :)Szerintem szép az arcom, azzal nincs problémám, legfőképp a testem aggaszt...
2011. szept. 27. 18:29
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

ne aggasszon, ha én mondom :)

legyél megelégedve magaddal, mert a képen is átjön az önbizalomhiányod! Szedd össze magad, ha te sem vagy elégedett, akkor mit mondjon a nők 90 %-a?

2011. szept. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Hát, sajnos elég sokan elégedetlenek magukkal.

Szerintem furcsa ez az arc, ezzel a testtel.

[link]

[link]

[link]

2011. szept. 27. 18:36
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj majd új képet csinálni - rossz a szög, meg a megvilágítás (bár tudom, hogy ez nem fotótanfolyam). :)

De ilyen szögből mindenkiről lehet rossz képet csinálni.


Amúgy sztem sincs nagy vész, 10 kilót semmiképp ne fogyj, inkább kezdj el edzeni, úgy majd megy le felesleg is.

2011. szept. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
ó de szép kislány! Na nekem kifejezetten tetszik.
2011. szept. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
A testképekre mondtam az előzőt - amúgy az arcodról készült képeken olyan vagy, mint egy balerina (ez jutott először eszembe). :)
2011. szept. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
De jó :) Mondjuk alkatilag ez igencsak megvalósíthatatlan hivatás :) Más azt mondta, hogy modellarcom van.
2011. szept. 27. 18:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!