Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Britney Spears vagy Christina...

Britney Spears vagy Christina Aguilera jobb szakmailag? Tehát ki a jobb énekes, eygáltalán mekkora különbség van köztük?

Figyelt kérdés

Nem nagyon találtam a neten még szakmai (!) összehasonlítást róluk.


Ne szimpátia alapján írjatok, légyszi.


2011. szept. 17. 15:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%
Christina hangja mérföldekkel jobb, de előadóként Britney profibb, és egyedibb.
2012. febr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

hihettelen hogy már kiskoruk óta mindig összehasonlítják egyiket a másikkal, és ellenfelekként kezelik őket, holott valójában jó barátnők!!!!

mindenkinek más tetszik, személyszerint én Brit hangját találom hihetetlen különlegesnek, és az ő dalaiért vagyok oda már kiskorom óta.... Britney nagyobb legendaként él a világban, és én nagyobb tehetségnek is tartom, valamint felnézek rá amiért így talpra tudott állni!!

de Xtinára se mondok rosszat, mert más sokmindent letett ő is az asztalra. egyszerűen nekem ő csak nem jön be:P

2012. febr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Az tény, hogy Christina Aguilera hangja szinte mindent elsöpör amikor színpadon van és tény, hogy ő nem csak élőbe énekel, de előben sokkal jobb talán. Britney hangja is jó, ő inkább kreatívabb és táncol, meg mittom én, de akkor beválallja, hogy playback-el, mert tánc közbe lehetetéen normálisan énekelni. De őket nem lehet összehasonlítani. Két külön világ a két lány. :)
2012. jún. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
18%
Britney Spears, mert: (saját véleményem szerint) Spears tehetségesebb, és nekem a hangja is szebb. Christinának a hangja kicsit zavaró, magas számomra. Persze nem lepontozás miatt mondom. Különben meg szerintem mindkettő király, elvégre 2, egyik két leghíresebb világsztárról beszélünk, az Isten szerelmére!
2013. máj. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is Britney jobb. Tőlem lehet Christinanak nagyobb hangterjedelme (amit nem tudok egyébként hogy tényleg nagyobb lenne) Britney hangját szeretem akkor is.
2013. máj. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle elfogultság nélkül állíthatom, hogy Christina hangjánál jelenleg nincsen jobb. Olyan hangterjedelme van amiről a többi énekesnő csak álmodhat. Kiváló előadó, jó táncos a hangja meg önmagáért beszél. Rendkívül sokszínű. Sokszor bájosan gyermeki máskor meg brutálisan erős, de kristálytiszta. Britney hangja is szép és jó előadó én is szeretem a dalait, de Xtinát meg sem közelíti. Hangban semmiképp. Táncban meg előadásban már sok minden mástól is függ, hogy melyikük jobb.
2014. nov. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!