Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Eddig hány híres emberrel...

Eddig hány híres emberrel találkoztatok? Élmény?

Figyelt kérdés

És mit kaptatok?Mikor? :D Így értem:

2011.08.05 Fluor Tomi - Azt mondta hogy aranyos vagyok (kép+aláírás)


Remélem érthető! Köszi előre is a válaszotokat! :))


u.i.: Lehet ez koncerten, utcán, akárhol... :)


2011. szept. 19. 22:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%
Egyszer találkoztam Michael Schumacherrel azt mondta nagy a fejem.
2011. szept. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
54%
egyszer láttam a dögös robit ....majdnem sokkot kaptam .....csak visítottam....
2011. szept. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
n egyszer voltam black eyed peas koncerten,2007ben talan,pontosan nem emlekszem,es Taboo mondta,hogy jo a tetkom:-)
2011. szept. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Húsvétkor találkoztam SP-vel. Vércse-hangot utánoztam egy körmeneten, és azt mondta, hogy olyan jó hangom van, mint Fásy Ádámnak. Nem kaptam tőle semmit, de ez mindennél többet ért nekem.
2011. szept. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

És ezek igazak is, vagy csak szórakoztok? :D

Amúgy köszi a válaszokat! :)

2011. szept. 19. 22:59
 6/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, benned nagyon megmaradhatott ez az élmény, mert már nem először látom ezt az esetet:)

Én Adam Lamberttel novemberben, és Ke$hával júniusban. Mind kettőjüktől egy felejthetetlen élményt kaptam.


Magyarok közül sokkal pl. Varga Viktor.. stb., szóval a Csillagszületikes üdvöskék valamennyiével, szintén júniusban. Ők annyira nem érdekelnek, szóval annyira nem is jelentettek sokat.

2011. szept. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Voltam már pár koncerten úgyhogy igen :) Ebbe értsd: Linkin park, és pár metál banda. Sajnos a Rammsteinnel nem :(.
2011. szept. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én ilyen x-faktoros meg csillag születikes emberekkel találkoztam, de pl. még a Magna Cum Laudét, showder klubból Kiss Ádámot, Felméri Pétert és Kőhalmi Zolit láttam élőben! Meg persze azokat akik ott voltak a 2010-es Viva Cometen! :)
2011. szept. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

10:02 mesélj! te elmentél Bécsbe? JÓ NEKED!



szerintem ha találkoznék egy nagy sztárral akkor én csak annyit tudnék kinyögni,hogy "helló!,,

aztán reménykednék,hogy nem szól hozzám!

2011. szept. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Igen Bécsben voltam:) Reménykedem benne, hogy hamarosan hozzánk is ellátogat, mert tényleg felejthetetlen élmény:)
2011. szept. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!