Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki is Ariana Grande? Mindenhol...

Ki is Ariana Grande? Mindenhol ő van, de hol lett híres?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy énekelget, de ezenkívül szerepel még valahol? Esetleg színésznő? :O
2011. szept. 23. 19:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Híres? spec én azt se tudom kicsoda? nem vicc! tényleg nem tudom ki de olyan nagyon nem is érdekel.
2011. szept. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Rengeteg ismerősöm van de senki sem hallott róla. Nincs is ott ez a név sehol :) csak találtad :).
2011. szept. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
a Victoriousba játszik.de Magyarországon V mint Viktória néven fut a sorozat a Nickelodeonon
2011. szept. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%
Pretty Little Liarsben főszereplő, Aria Montgomery szerepét játsza, nekem tetszik, ahogy játszik, szerintem tehetséges.
2011. szept. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
ELŐZŐ VAGYOK! OMG DE HÜLYE VAGYOK!! BOCSI KÉSŐ VAN, NEM IS FIGYELTEM, HOGY KIRŐL VAN SZÓ!!! NE VEDD FIGYELEMBE A PRETTY LITTLE LIARS-ES HOZZÁSZÓLÁST!!!BOCSI! :D
2011. szept. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, utána néztem és tényleg a Victoriuos-ban játszik!
2011. szept. 27. 10:45
 7/14 Alexaaa99 válasza:
75%
Ariana Grande az én egyik kedvenc hírességem :) A Victorious-ban színésznő, a Victorious magyarul V mint Viktória <3 és most jelent meg legújabb száma Ari-nak, a Put Your Hearts Up, és most dolgozik a debütáló albumán  amúgy ő nagyon tehetséges, nézd meg a wikipédiában vagy itt: [link] vagy pedig nézd meg a hivatalos oldalát: www.arianagrande.com =) twittere: twitter.com/arianagrande youtube csatornája: youtube.com/osnapitzari vagy facebook: facebook.com/arianagrande :))) am érdemes odafigyelni rá, nagyon-nagyon tehetséges, remek színésznő és gyönyörű hangja van, hallgasd meg :DDD
2012. ápr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsó :) Köszi, most már megismertem. Tényleg nagyon szép hangja van és élőben is nagyon jó. És tetszik az új száma is. :) Lehet hogy megvan a legújabb kedvenc énekesnőm. :))
2012. ápr. 28. 17:55
 9/14 anonim válasza:
100%
nem csak neked :DD :P
2012. jún. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol ő van? Hol szoktál olvasni róla? Kérlek írd meg, mert nekem ő a kedvenc énekesem és alig találok olyan helyet ahol legalább megemlítik... :(
2013. jan. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!