Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért van az hogy 2Pac nevét...

Miért van az hogy 2Pac nevét sokkal többen ismerik mint B. I. G-ét?

Figyelt kérdés
Aki szereti a stílust, az legalább említés szinten ismeri mind a két nevet, de ha egy kívülállót nézünk sokuk mondják hogy ismerik 2Pac-ot (legalább is hogy élt egy ilyen rapper) de Biggie-ről halvány fogalmuk nincs.
2011. okt. 13. 20:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Én 2Pac-ot nem ismerem és Biggie-t igen :D.


Az egyetlen Pac akit ismerek az egy Xpac nevű pankrátor.

2011. okt. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
44%

Azért mert B.I.G egy csicska volt mindig is.És hát 1-2 jó száma van nem több.Míg Tupac nagy forma volt mindenki csípte a buráját.


Pl Tupec-et B.I.G és az akkori csicskása P.Diddy (anno Puff Daddy) nyíratta ki mert Tupac a Hit Em Up című számában szétoltotta B.I.G-t és a dagadéknak nem tetszettek az igazságról elhangzottak.

És Tupac barátai nyírták ki B.I.G-t.

P.Diddy-t is ki akarták nyírni egy sikátorban csak ö könyörgött hogy ne öljék meg mert nem akarták kinyiratni Tupac-et csak ráijeszteni (ezt egy Bronx-i ismerősöm mesélte aki kint lakik.Ott elégé utálják P.Diddy-t és még 1-2 fazont) ezért nem nyírták ki ott helyben és a média is csak azért tud róla mert akkor P.Diddy-nek elég sokáig börtönbe kellet volna menni-e és talán még ma is a rácsok mögött ülne

2011. okt. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

javitva:


és a média is csak azért nem tud róla mert akkor P.Diddy-nek elég sokáig börtönbe kellet volna menni-e és talán még ma is a rácsok mögött ülne

2011. okt. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
11%

Aha, ja....én meg P.Diddy csaja voltam 1 évig, és egyszer majdnem kinyírtak, mert vele jelentem meg....Hagyjál már a hülyeségeiddel előző.

Szerintem B.I.G. nagyobb volt, mint 2pac (ezzel nem lebecsülve őt), de aki nem jártas ebben a műfajban, az azért ismeri 2pac-et, mert volt a changes című szám...

2011. okt. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
lol ennyi marhaságot mint amit 63%-os össze hordott xD
2011. okt. 15. 11:59
 6/18 anonim ***** válasza:
mert azért 2pac mégis nagyobb volt szerintem - laikus vagyok :D
2011. okt. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Puff Daddy ölette meg Tupacot?

Olvastam már elég érdekes állításokat hogy:

-B.I.G bérelt fel embereket

-Suge Knight tervezte el

-néhány Cripz tag ölte meg akikkel régeben összetűzésbe került


de valahogy érdekes módon a te verziódat mégnem láttam sehol.


"P.Diddy-t is ki akarták nyírni egy sikátorban csak ö könyörgött hogy ne öljék meg mert nem akarták kinyiratni Tupac-et csak ráijeszteni"


Ja igen, mert ezek a gettó négerek arról híresek hogy sírsz nekik és nem ölnek meg...



Átgondoltam egy kicsit amit 63%-os írt.


"B.I.G és az akkori csicskása P.Diddy "

Puff a producere volt és a felfedezője, szóval ez már nem helytálló...


"a dagadéknak nem tetszettek az igazságról elhangzottak."

Ja csak Pac kiszínezte egy kicsit azt a nagy "igazságot".


"Tupac barátai nyírták ki B.I.G-t."

A mai napig senki nem tudja kik voltak B.I.G gyilkosai...


"Ott elégé utálják P.Diddy-t és még 1-2 fazont) ezért nem nyírták ki ott helyben és a média is csak azért tud róla mert akkor P.Diddy-nek elég sokáig börtönbe kellet volna menni-e és talán még ma is a rácsok mögött ülne"


Ennek a résznek meg körülbelül értelme nincs.

Azért tud róla a média, mert P.Diddy-nek elég sokáig börtönbe kellet volna menni?!


Értelmes mondatok alkotását asszem elemi oskola alsó osztályba tanítják...


Én mindkét előadót szeretem, de kiakadok mikor ennyi értelmetlen baromságot hord valaki össze aminek semmi alapja.

2011. okt. 15. 15:55
 8/18 anonim ***** válasza:

Idióta ott van leírva a válaszom után hogy javítva.


Ha nem akarod nem kell elhinni.Hídjél a celeb bulvárnak te nagyon okos.Ha ennyire tudsz mindent mi a f.sznak tetted ki a kérdést

2011. okt. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
neked az a javítás hogy leírtál egy logikailag értelmezhetetlen mondatot?!
2011. okt. 16. 13:06
 10/18 anonim ***** válasza:

ne 20 éves gyerekfejjel reagáljatok erre a kérdésre, én félvér vagyok LA-ben születtem anyukam magyar apukam fekete,

Biggiet Pac vitte magával a fellépéseire annak idején, adott neki helyet hogy meigismerjék ne nevetess már előző, hogy Biggie nagyobb volt,a feje csak, Pac egy költő volt egy művész, egy színész, és egy forradalmár, kevesebb mint 2 hét alatt megcsinált 24 számot , Biggie álmában sem lett volna erre képes, halála utána majdnem 200 száma volt kiadatlan, nem beszélve arról hol Európában van 3 szobra,meg Atlantában és Londonban is 1-1 viasz szobor,Biggie mindig Pac életéről rappelt olyan akart lenni mint ő ,Pac guinnes eredményekkel is büszkélkedhet, mikor sitten volt az egész országban number one volt az akkori kiadott száma, 1000 emberből esetleg 2 olyan képességű ember ha akad mint Pac, aki 20 évesen a legjobb hiphop előadó volt világszerte, ezt irigyelte a bad boy,ő mindkettő parthoz tartozott,az én szüleimnek is vannak ingatlanjai new Yorkban, imádom oda is tartozom kicsit,de Los Angeles a mindenem a sunset aki itt él az tudja mi a moral ,a hiphop hazája West, nem East,a királya meg Pac volt,akinek év végével bezárólag 134 millio albuma kelt el a halála óta,és egész usaban kaphatóak Pacos cuccok, cipők, Makaveli üzletek vannak kint,Pacos poharak .. szóval rengeteg tárgy, ruha az ő arcával, jártam Brooklynban decemberben, és vendéglátóban Pacos pohárban kaptuk a nedüt, Biggies poharat nem látsz sehol, maradjon ennyi, West Side R.I.P 2Pac

2012. jan. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!