Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kaptatok már külföldi híresség...

Kaptatok már külföldi hírességtől autogrammot az autogramm-címén keresztül? Szerintetek a sztárok saját kézzel írják alá?

Figyelt kérdés

Szeretnék kérni egy angol énekesnőtől, de félek, hogy potyára adnám fel és hogy nem ő írja alá, márpedig én tőle szeretnék. (Azért akarok így, mert valószínűleg sosem jön Magyarországra és lehet, hogy nem fogok vele találkozni).


KÖSZI!


2011. okt. 19. 19:28
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!

nem vagyok elkeseredve, csak jó lett volna, ha kaptam volna egy aláírást, bár nem az a lényeges!

sok sikert kívánok neked a karrieredhez!

és jó dolog az, hogy ilyen pozitív vagy! :-)

2011. okt. 31. 14:12
 12/16 anonim ***** válasza:
Én is nagyon köszönöm! Örülök hogy kicsit segítettem Neked! Neked is sok szerencsét, remélem meglessz az aláírásod! :)
2011. okt. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 blaníííí ***** válasza:

hello. már meg ne haragudjatok.ezek a vádak nem igazak!!

Én is küldtem és 3 hetet kellett várnom és megjött az autogramm .. küldtem válaszboritékot is és nem is abba küldték vissza nagyobb boritékba ami drágább is abban jött vissza. EREDETI autogrammom van .. alhokolos filccel van aláirva. és FUJI FOTOS képpel .. EREDETI szóval.. küldenek amerikába is ment és vissza irnak.gondolj bele végülis a rajongókból élnek meg. azaz belőlünk tartani kell a kapcsolatot a rajongokkal:))

Aki nem ir vissza annak rossza a managmentje és a menedzsere. ennyi. ez igaz hiddjétek el.:)!

2011. dec. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
A filctollas aláírást pedig általában profi aláíráshamisítók csinálják :(
2013. aug. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
En kaptam dedikalt kepet Sela Wardtol,amit o irt ala es postazott:) Gyengebbek kedveert a CSI:NY 7. Evadjatol szerepel Jo Danville nevvel:))
2014. aug. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Végül is ha belegondolsz akkor az interneten utána keresel és kinyomtatod
2015. júl. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!