Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért b*zizzák Lil Wayne-t?

Miért b*zizzák Lil Wayne-t?

Figyelt kérdés
Szerintem Ő legjobb...és volt valami dolog, amikor előkerült egy kép róla, hálós ruhában van, meg valami pasinak ad a szájára puszit...a képeket láttam, de a sztorit nem tudom, jó lenne ha valaki leírná, és miért utálják annyian ??:O :(
2011. nov. 16. 18:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ja mert ha kiderülne, hogy meleg már nem is szeretnéd? Idióta.
2011. nov. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy nem szeretném?? -.-""""""

érdekel a sztori mivel a KEDVENCEM, ha nem láttad volna te OSTOBA, analfabéta!!-.-"

2011. nov. 16. 18:34
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha a KEDVENCED akkor tudsz róla dolgokat....

Ha nem úgy van ahogy én írtam, akkor nem írogatsz a kérdésed végére "szomifejecskét". Olvasd már vissza, miről tanúskodik a kérdésed szerinted, ha nem kétségbeesésről?:D

2011. nov. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
13%
Hát ha meleg ne Rapeljen, ez a műfaj nem homároknak való, amúgy nem értem mi az ami annyira tetszik benne hogy a kedvenced?! Én 100%-osan Hip Hop-os vagyok de sosem tetszett Lil Wayne Rapelése, még a hangja se a Raphez való, aki simán leveri Rapben az Busta Rhymes, ott van tehetség plusz hang is.
2011. nov. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
pf utolsó, te eszméletlen buta ember vagy...
2011. nov. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
4%

Miért lennék buta, vagy az amit írtam? Én nagyon is tudom mit írok, Hip Hop-on nőttem fel 21 éves vagyok és 8 éve táncolok Hip Hop-ot ebből 5 éve Krumpingot is, eleinte Breakeltem de abba kellet hagynom a térdem miatt, de ebbe nem akarok belemenni nem ide tartozik, csupán arra akarom felhívni a figyelmeteket ezzel hogy én értek ehhez a stílushoz. A baráti köröm is ilyen Hip Hop-os és ők se döglenek Lil Wayne-ért, de hogy ne csak az újaimat koptassam itt egy link amiben Chris Brown (az én 1. számú kedvencem), Busta Rhymes és Lil Wayne Rappelnek. Én szerintem és még sok más haverom szerint is Chris Brown a legtehetségesebb a 3 közül, mivel nem csak Rappelni tud hanem énekelni is, és plusz eszméletlen jó táncos!!! Lil Wayne a sor végén kullog csak nyivákol, vagy nyavalyog?!

No itt a videó és nyissátok ki a szemetek és főleg a fületek: http://www.youtube.com/watch?v=8gyLR4NfMiI

Ja és hogy el ne feledjem leírni hogy Busta Rhymes a világ leggyorsabb Rappere, ez bizonyított tény, rengeteg előadó és Rapper elismeri ezt.

2011. nov. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Csupán azt nem értem, hogy tudsz összeegyeztetni egy szexualitást kifejező szót a zenei műfajokkal...
2011. nov. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

jézusom...-.-

nem azt kérdeztem, hogy ki szereti meg ki nem , csak leírtam, hogy én pl szeretem

a kérdés a sztori volt, hogy valaki nem tudja-e azt a sztorit amiért b*zizzák Lil Wayne-t, de ha kiderül, hogy b*zi akkor se fog érdekelni attól még szeretni fogom az embert is meg a számait is csak érdekel a sztori...ennyi :D:D

2011. nov. 20. 16:16
 9/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, te is elárulhatnád, hogy miről beszélsz:)
2011. nov. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

írd be google-ba Lil Wayne Gay ?

a képekhez akkor megtudod ;):D

2011. nov. 23. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!