Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért b*zizzák Lil Wayne-t?

Miért b*zizzák Lil Wayne-t?

Figyelt kérdés
Szerintem Ő legjobb...és volt valami dolog, amikor előkerült egy kép róla, hálós ruhában van, meg valami pasinak ad a szájára puszit...a képeket láttam, de a sztorit nem tudom, jó lenne ha valaki leírná, és miért utálják annyian ??:O :(
2011. nov. 16. 18:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Jó ég... hagyjuk... mindegy :D Ilyen értetlen kérdezővel se nagyon találkoztam még.
2011. nov. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
hát wayne-ért én sem vok oda sőt a hangja néha irritál de ez nem azt jelenti h nem hallgatom el néha.am igen az biztos h busta a leggyorsabb szájú rapper és van hangkja és tehetsége is chris brown pedig énekesnek inkább jobb de azért megállja a helyét a rappelésben is.a look at me now az tényleg jó számuk de wayne csak próbál gyorsan rappelni a végén de bustát sztem egyik rapper sem előzi le majd.de a kérdésre térve:ez engem is érdekelne a hangja tényleg furcsa h lenne e barátnője esetleg felesége azt nem tom az talán alátámasztaná h nem az.a képet láttam én is és elképzelhető sztem h más nemhez vonzódik
2012. aug. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
előző vok:ja és tele van az egész pofája, teste tetkókkal ami sztem undorító és nem is áll jól neki meg a piercing sem igazán.a starity-n mégis annyian dícsérik h jól néz ki meg minden hát sztem aki kicsit is jobban megnézi arra inkább a hányás jön rá leglább is én így vok vele :) és azt sem naon értem h minek rakták bele iglesias és usher duettjéba adirty dancerbe rappelni mikor az önmagában sokkal jobb szám minthogy ott elcseszi a rapplésésvel
2012. aug. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Egyet értek mindenbe az utolsó válaszolóval, sajnos sok jó dalba belerakják Lil Wayne-t csupán azért, mert így divatosabb -_-" De nehogy már csak fikázzam szegényt, azért van néhány dal ahol egészen jól megállja a helyét például:

http://www.youtube.com/watch?v=sXJXLq1lN7U


http://www.youtube.com/watch?v=roCvF_21z2o

2012. aug. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!