Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kocsis Tibor homoszexuális?

Kocsis Tibor homoszexuális?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 18:54
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
0%
Kocsis Tibor vagy?
2011. nov. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
17%
Miért lenne az? Azt ne mond, hogy azért mert tegnap elénekelt egy Adam Lambert számot, mert akkor menten hanyattb*szom magamat.
2011. nov. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:

Ha ő lennék, szerinted magamról feltennék ilyen kérdést te észlény?!


Fogalmam sincs ki az az Adam Lambert és őszintén arra sem emlékszem hogy milyen számot énekelt.

Csak a hangja, mozgása, stb..., összességében nem egy tipikus férfias jelenség.

De ezzel egy szóval sem állítottam, jelentettem ki hogy homoszexuális lenne. És homofób sem vagyok. Csak kérdeztem...

2011. nov. 20. 20:39
 4/60 anonim ***** válasza:
0%

Még nagyobb h*lyeség.

Szerinted a homoszexualitás abban merül ki, hogy valaki hogyan mozog, milyen a hangja? LOL:)

2011. nov. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 A kérdező kommentje:

Lol, szerintem nem, de pl mikor Vásáry André itt rengetegen lebúzázták és kérdeztem, hogy ezt mire alapozzák 99%-ban erre hivatkoztak.

De nem is ezt kérdeztem tőled, hogy mik a homoszexuálisok ismertető jegyei, így a továbbiakban nem kívánok veled erről diskurzust folytatni.

Inkább a kérdésre válaszolj légy szíves, ahelyett hogy lehülyéznél! Ha pedig nem tudod a választ, inkább lapozz!

2011. nov. 20. 21:59
 6/60 anonim ***** válasza:
0%

Vásáry André sem azért homoszexuális mert úgy mozog, ránézel és egyszerűen látod. De tudnék neked olyant mondani, aki tényleg meleg és meg sem mondod róla.

Egyébként meg ha már itt tartunk, nem mindegy neked az? Mit foglalkozol más szexuális életével? Ha meg tudod a választ, akkor az befolyásolja az életedet vagy mi a franc?

2011. nov. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
72%
na, ezen én is egy csomó ideje gondolkodom. és NEM az adam lamber szám miatt, hanem mert az egész kisugárzása olyan. és nagyon vicces, hogy ha akármelyik bulvármagazin a kapcsolatairól vagy a szakításáról vagy ehhez hasonlóról ír, akár fél oldalon keresztül, akkor egyszer se hangzik el benne, hogy lányról lenne szó... :D
2011. nov. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
29%
nem az!!!
2011. nov. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hasonlítsd összes Justin Bieber-rel, aki egyértelműen az és érezhető a különbség. Bár normál állapotában Adam-ről se feltétlenül mondanám meg, hogy meleg és George Michael-ről se. Van olyan aki annak látszik és nem az. De van olyan is, aki nem látszik annak és mégis meleg.
2011. nov. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszolóknak. :)
2011. nov. 27. 13:53
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!