Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kocsis Tibor homoszexuális?

Kocsis Tibor homoszexuális?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 18:54
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
100%
Látom itt egyeseknek még mindig olyan fura ez,mintha földönkívüliek lennénk:DDD
2014. febr. 16. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak Ő,hanem sokan mások is,ismertek járnak oda.De egy normális meleg nem fogja kiadni őket,ők is csak embereket,amellett,hogy híresek.Nekik is kell ismerkedniük valahol.Kb az emberek 10%-a meleg.Hogy most mindenki úgy tesz mintha heteró lenne,az más kérdés.Erre kényszerülnek.
2014. febr. 16. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:

43-as te jó korlátolt,primitív ember lehetsz:DD

Elképzelem a tekintetedet,ahogy olvastad ezt a felvetést:DD

2014. febr. 16. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim válasza:
55%
És vajon Tibor mit érezhet, mikor "véletlen" szembesül ezekkel a kommentekkel? Nem egy szép dolog, hogy így ki lett vesézve a magánélete. Most boldogok vagytok, hogy tudjátok?
2014. febr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim válasza:
100%
Igen, kocsis tibi meleg, homoszexualis, gay! A fiukhoz vonzodik! Aki meg mindig nem hiszi el legyen szives es (ha van) menjen fel instagramra (telefonos alkalmazas) majd keressen ra "kocsistibo" neven. Ha ez megvan akkor nezzen bele hogy kiket kovet es 80-20 szazalekban meleg ferfiak profiljat fogja talalni. Jo nezelodest!
2014. máj. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim válasza:
100%
Képekkel én sem tudom bizonyitani,viszont én épp ma néztem be egy meleg bárba,szerencsémre Kocsis Tibor is megjelent:D nehezen tudtam elhinno,hogy meleg...rákérdeztem...és hát egy csókkal bizonyította is:D nincs ezzel baj,felvállalja és nem titkolja! Így a helyes.
2015. dec. 27. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
Igen meleg, tudom is ki a pasija. Sokszor csinálják hármasban. Sőt általában hármasban csinálják meleg társkeresőkön is fenn vannak mindketten a pasijával együtt. Fullmeleg. Ezt azért is tudom olyan biztosan, mert én meg voltam ott ahol ő :P és hát.. nem lánnyal csókolózott maradjunk ennyiben.
2016. okt. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
2021. okt. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim válasza:
100%
2021 van és Kocsis Tibor bevallotta, hogy férfival él együtt. Tanulságos sztori, kiderül mennyire nem ismerik az ezer éves barátai, és hogy mennyire nem látszik azon, aki ezt nem akarja megmutatni másoknak. Nehéz lehetett megtenni, nem is tudom van e olyan énekes, aki meleg és ezt felvállalja Magyarországon.Sugár Berci, de az ő karrierje úgy tudom megtört emiatt. Remélem ezután is jól alakul a karrierje.
2021. okt. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim válasza:

Szerinted azok, akik évekkel ezelőtt azt írták, hogy ismerősei, szomszédai, valóban ismerték? Minden ilyen típusú kérdésnél feltűnnek ezek az ismerősök. ("Tudom kivel van, hármasban csinálják" stb. stb.)

Én is szívből remélem, hogy nem lesz emiatt hátránya sehol. Rendes pasinak tűnik, igaz régen hallottam róla. (Talán mert nem celebkedik; csak azokról lehet hallani állandóan - sajnos.)

2021. okt. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!