Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Jön még valaha Rihanna magyaro...

Jön még valaha Rihanna magyarországra koncertezni? Amúgy milyen volt a koncert?

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem pár éven belül biztos nem. Állítólag annyira megterhelő volt a csajszinak a turné, hogy teljesen kikészült. Gondolom pihenni fog egy darabig. Szerintem 5 éven belül biztos nem fog jönni, habár ki tudja, telt házas volt....


Én sajna nem voltam, de olvasgattam róla és elég vegyes dolgokat írnak. Van aki azt mondja Beyoncé sokkal jobb volt, Rihanna mintha playbackelt volna. Állítólag alig énekelt csak ugrált, de van ahol meg azt írják nagyon jó volt, mert mosolygott integetett a közönségnek stb.

2011. dec. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előző: Ennyivel 'Mariska néni' a sarki boltban is lehetne világsztár, mosolyogna és integetne az embereknek... Én nem jósolok már sokat ennek a hirtelen óriási világsztár leszek típusú sztárocskának, szerintem kb ennyi volt, eltűnik a süllyesztőben, mint a Tokio hotel meg a többi.
2011. dec. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Az nem baj, hogy Rihanna már 6 éve toppon van? ... 6 év alatt 6 lemezt csinált és az utóbbi 3 még rosszindulattal sem mondható gagyinak... Mellesleg remek volt a koncert, aki azt mondja h playbackelt, az meg süket, meg lehet nézni a youtubeobn a videókat.
2011. dec. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Az újságcikkekre ne hallgass, volt olyan cikk, ahol még AZT SEM TUDTÁK MELYIK SZÁM ALATT SZÓRTÁK A KONFETTIT! (Leszólni persze letudták, az a legkönnyebb.) Én kint voltam, kiemelt állóhelyen, kábé 10 méterre a kordontól, ha érdekel, elmondom én, hogy éreztem magam! :D

Nagyon tetszett és nagyon sokat láttam!

Számok: nekem a kedvenc zeném mindig is a Shut up and Drive volt tőle, de élőben szerintem a Cheers hangzott a legjobban. Ami nekem a véleményem, hogy ha jól belegondolunk az első számoknál amiket tegnap este is énekelt, még fiatal lány volt, mikor felénekelte őket (Shut up n Drive, Umbrella, Don't Stop the Music). Nyilván most már kamaszlányból felnőtt nő lett, ennyi év alatt egy hétköznapi ember hangja is változik, nem hogy még egy olyané, aki ezzel foglalkozik. Így nyilván az újabb számok hangzottak "lemezszerűbben", hiszen azokat énekelte a mostani hangján. (Na most ebből következik: ha playback-elt volna minden száma úgy hangzott volna, mint a lemezen, de hát ha hallatszott, hogy más a hangja, az nyilván nem playback, logikus, ugye? :D Továbbá az újakba is egyszer-kétszer rontott ritmust, ami persze nem hangzik jól, de ha jól belegondolsz, ha valaki playback-el nehezen tud ritmust rontani. Ja és egy kezemen megszámolom hányszor hibázta el a ritmust.) De összességében minden száma rendben volt, nagyon élveztem és a hangulatot is tudta csinálni.

A háttérzenekarból a gitáros srác (a fehér) nagyon jól tolta, még ha nem is az ő koncertje volt, de a részemről megérdemel egy nagyon nagy dicséretet! :D A szólói nagyon ott voltak.

Rihannától a dobolás is nagyon bejött! Nem is tudtam, hogy tud dobolni, de ku.rva jó volt! :D (Az ütőt nem felém dobta sajnos :( )


Egy dolog zavart összesen, de ez csak a hozzám hasonló vadbarmoknak tűnik fel, akik szovjet katonai sisakokat, fegyvermásolatokat, meg ilyesmiket tartanak a szobájukban, de a Hard alatt a kivetítőn szovjet fegyverek (Kalasnyikov, Mi-24 helikopter) meg amerikaiak is voltak (Abrams tank, F-16-os) és úgymond a kettő üti egymást. De ezt csak zárójelben, lefogadom másnak fel se tűnt. (Nekem be van állva rá a szememxD)

2011. dec. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja és hogy jön-e. Nem hiszem, rövid időn belül. (Sajnos.) De ha jól belegondolunk, sok országban még nem járt a környéken (Szlovákia, Horvátország, Románia, Ukrajna [ott jobban mondva igen, de különleges meghívottként, nem turné részeként], Szerbia, de Ausztriában se.) Nyilván ha legközelebb jön Európába, ezek közül válogat, a kisebbeknél (a nagyokba, mint Németország, Anglia, evidens, hogy megy). Akár oda is eljuthatsz. De mellesleg ki van merülve, mert túlvállalta magát, egy évig valószínűleg sehol nem lép fel.
2011. dec. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a sima álló első sorában voltam. Atláttuk az egész szinpadot és Rihanna-t is. És marhajó volt! Fantasztikus, frenetikus, fergeteges. We love Rihanna <3
2011. dec. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

NAGYON JÓ koncert volt.

Nem hiszem,hogy jönni fog egy hamar,ez a turné száz valamennyi állomásos,a hetekben fog véget érni.Most pihenni fog jó sokáig:D

2011. dec. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Iszonyatosan jó koncert volt!Imádta szerintem mindenki!:D

amúgy nem tudom hogy jön-e.de remélem igen:DD

2011. dec. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!