Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerinted Somogyi András...

Szerinted Somogyi András celeb lett?

Figyelt kérdés
Való Világba jár, Fluort parodizál, celebeket hívogat. Nem igazán illik ez már szerintem a stand up-os pályafutásba.
2012. jan. 2. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem egy kicsit igen!
2012. ápr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a való világban nem volt!
2012. ápr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem úgy gondoltam én sem, hogy beköltözött a villába, hanem arra, hogy volt ebben a beszélgetős műsorban. BeleValó Világ a neve, ha minden igaz.


http://www.youtube.com/watch?v=SsVpXE3Q9f0

2012. ápr. 25. 21:56
 4/5 anonim válasza:
90%

Attól még nem lesz valaki celeb, hogy celebet utánoz :) Ilyen embereket is utánozni kell.

A Dombóvári István, meg még valaki a showder klubból volt a való világban. Na, az ultra gáz, pláne, hogy minden fellépésén őket fikázza... Így hiteltelen lett Dombóvári.

Az meg nem volt probléma, hogy Somogyi volt abban a beszélgetős műsorban, mert Győzike volt a műsorvezető, és elég poénosra sikeredett a beszélgetés :)

2012. máj. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem Somogyi András már akkor celeb lett,amikor a Wikipédián nyitottak neki egy új oldalt. :) :) Igen,szerintem ő celeb,akinek sok arca van,mégis egyetlen énje! Nagyon jó Parodista és mindenki ismeri már az országban az arcát.
2014. aug. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!