Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Valakinek vannak zenész...

Valakinek vannak zenész családtagjai, barátjai?

Figyelt kérdés
Persze kisebb együttesekben.Ők hogy viszonyúlnak a rajongókhoz? Hogyan várják el,hogy közelítsen az, aki nem szeretné, hogy rajongóként kezeljék? Nem kérdeznétek meg? Esetleg ha Te magad zenész vagy leírnád? Ha nem, akkor tippek?
2012. jan. 4. 19:17
 1/8 anonim válasza:
Ne haragudj, de ez a kérdés hogy illik a "szerelem, szex" kategóriába?
2012. jan. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1.mert szerelmi dolog 2.itt mozog a legtöbb ember, így nagyobb a lehetőség, de mindezek mellett elnézést kérek
2012. jan. 4. 19:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés ,hogy kerül ide?Rossz kategoriát választottál.
2012. jan. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Én zenész vagyok :) Egy kis tipp: ne nyomulj rá

http://www.youtube.com/watch?v=8D8_WglHzBo&feature=related

2012. jan. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4: Tényleg zenész vagy? Ez a videó kicsit elbizonytalanít
2012. jan. 4. 19:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is zenélek egy kisebb bandában. Szerintem fontos, hogy megdicsérd, de ez max 2 mondat erejéig. Ezután kezeld úgy, mint a sarki boltos lányt, vagy mint egy lányt, aki bejön. Szerintem Te már egész sok mindent tudsz róla, mesélj magadról neki. Ha kölcsönös a szimpátia hívd el randizni. Sok sikert!

2012. jan. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az utolsónak köszönet a válaszért, bár lány vagyok, esetleg ha így adna tanácsokat azt is megköszönném
2012. jan. 4. 20:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem vannak zenész ismerőseim. Mindannyian férfiak, néhánynak van családja is, de úgy váltogatják a nőiket, mint az alsógatyáikat, sok szeretőjük van. Imádják az életet, szeretnek táncolni, inni, utazni. A zenészek jófejek és tök lazák! Üdv.
2012. jan. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!