Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha egyszer SP meleg, akkor...

Ha egyszer SP meleg, akkor miért mutogatják a legújabb klippjében, hogy lánnyal csókolózik, stb?

Figyelt kérdés

Én sokkal jobban díjaznám, hogy ha frankón bevállalná a dolgot, és vagy nem hülyítik a népet vagy fiúval mutatják ilyen helyzetekben.


Úgy utálom ezt a néphülyítést, miközben úgyis mindenki tudja, aki nem teljesen fogyatékos.

(na most persze én nem ismerem őt, szóval csak a "pletykák" alapján feltételezem, de ez most nem lényeg, az elv a lényeg !!)


De most nem ?


Ti nem értékelnétek, ha frankón, nyíltan bevállalná?

Nekem nőne a szememben, de nagyot!


2010. júl. 28. 19:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ő csak metroszex, ugyan már csak azért cikizitek, mert igényes:)

Köcsög búza, csak tagadja. A 13 éves kislányokban egy világ dőlne össze, ha megtudnák, hogy b.uzi.

2010. júl. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

na igen, marketing-szempontból a 13 éves kis csitrik persze, hát azt se tudják mi az h meleg


na de azért nem csak 13 éves csitrik vannak, hanem feltételezem, létezik egy értelmesebb, és idősebb réteg is, 18-20 évesek már mésképpen néznek rá.


Én is díjazom azt h metrosex és full igényes, na ez egy fiúnál alap sztem, de most mi a baj azzal h ha meleg ?


Ááá borzasztó, úgy szeretném egyszer megérni, hogy nem ilyen képmutatásban élünk.

2010. júl. 28. 19:55
 3/30 anonim ***** válasza:
49%
Ki a fene az SP?
2010. júl. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

[link]


nos ő lenne az

2010. júl. 28. 19:57
 5/30 anonim ***** válasza:
79%
Azért, hogy ne csak a meleg pasik nézzék a klipet.
2010. júl. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
22%
énis utálom SP-t de nem meleg.. szánalmas ,h mindenki már csak evvel tudja oltani.. énis utálom de vmi mással kéne megalázni :D nem evvel mert a valóságba tudjátok ,h nem meleg..
2010. júl. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

ne viccelj, tudoid mennyi lány is oda van meleg srácokért ?? XXD


itt vagyok én .......


és nem ez a lényeg, hanem a néphülyítés, de attól mert meleg, attól még ugyan olyan tök jó, szép arcú, klassz alkatú, igényes srácnak tartom, és nemtom csak én vagyok-e ezzel így, de csak rá kell nézni, és kétség nincs h meleg, és ? kit zavar? engem nem, na de elég szomorú, ha azt mondjátok a 13 éves csitri-réteg miatt kell színészkedni


23/L vagyok

2010. júl. 28. 20:02
 8/30 A kérdező kommentje:

hééééééééééé


pont most mondom h én nem utálom, és az h meleg, azt pedig én nem bántásnak szánom ...


sztem egy értelmesebb ember szemében ez nem lehet bántás

2010. júl. 28. 20:03
 9/30 anonim ***** válasza:
90%
Leszögezem, hogy SP teljesen hidegen hagy, szóval eszem ágában sincs védeni, és fogalmam sincs, tényleg meleg-e, nem is érdekel. De szerintem egy videoklipben az előadó nem feltétlenül önmagát alakítja. Amikor a klipnek története van (szóval nem csak koncert- és stúdiófelvételeket mutat), olyankor kvázi ő csak színész, és ha a történet szerint lánnyal kavar, akkor édes mindegy, hogy magánemberként mi a szexuális beállítottsága. Ha vegetáriánus lenne, attól még ehetne a klipben csirkecombot, ha az van a forgatókönyvben. Vagy rágyújthatna, pedig lehet, hogy amúgy nem dohányzik. Az meg érthető, hogy inkább lányokkal mutatják, mert a célközönség, a tinédzser lányok, erről szeretnek ábrándozni. Ha nagy sztár lenne, akinek több nemzedék veszi a zenéjét és látogatja a koncertjeit, akkor megtehetné, hogy felvállalja magát és a melegek jogaiért kampányol, de hát elég messze van ettől.
2010. júl. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

huha, tudod te mi van a koncertjein ??


na én csak egy kis faluban rendezett fellépésen voltam, de olyan őrületet még nem láttam, szal ezzel nincs probléma sztem

2010. júl. 28. 20:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!