Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan lehetne elérni, hogy a...

Hogyan lehetne elérni, hogy a tv-ben ne a celebek folyjanak, hanem valami értelmes is legyen? Mint régen, kvíz, ismeretterjesztő filmek, amik segítik a fejlődést.

Figyelt kérdés
Benne lennétek egy népszavazásban, miszerint nem vagyunk kíváncsiak ezekre a haszontalan emberekre, keressenek magunkak polgári foglalkozást, dolgozzanak ugyanúgy, mint bárki más, keressenek annyit, mint más..! menjenek vissza a szülőföldjökre, és ne tegyék nevetségessé az országunkat!! Miért lettek ennyire felkapottak ezek a celebek, egyáltalán mitől azok??????? felejtsük már el őket, vannak más magyarok, akikre büszkánek kellene lenni!!!
2009. máj. 25. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Erről lehetetlen és felesleges népszavazást inditani hiszen azt hogy ki szerepeljen a tv-ben nem állami szervek határozzák meg és minden polgárnak alkotmányos joga szerepelni a tv ben usjágban stb.
2009. máj. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A kapitalizmus egyik nagy átka éppen az, hogy ha mindenki józan, racionális fogyasztóként viselkedik, és tényleg csak azt veszi meg, amire szüksége van, úgy azzal csak minimális gazdasági növekedést lehet produkálni - vagy talán még annyit se. Ezért tervezik az elektromos készülékeket és az autókat is eleve úgy, pl., hogy rövid idő alatt tönkremenjenek, és ezért is van az, hogy az "újítás" általában még olcsóbb is, mint a javítás (jó, mondjuk autóknál nem feltétlenül), és ezért is nyomatják a rengeteg agresszív reklámot, hogy minden szemetet rád tukmáljanak, amire egyébként semmi szükséged, de fogyassz, fogyassz, fogyassz, mert abból lesz lóvéjuk az uraknak...


...és ebbe a sorba illeszkednek a celebek, a dél-amerikai és a hasonló színvonalú hazai sorozatok, a bulvár, mint teljes kategória is. Ezek is csak újabb kacatok a szemétáradatban, amit sajnos sokakkal sikerül is megetetni. És mivel sikerül, ezért nem is nagyon lehet felszámolni. Pedig tényleg jó lenne, főleg, hogy ezek nem csak kihasználják már a meglévő olyan... hát, finoman szólva kissé alacsonyabb szellemi képességű egyéneket, akiknek ez a napi szellemi táplálék, hanem meg is tartják őket ezen a szintén, mintegy kitermelik maguknak az utánpótlást is.


Viszont épp ezért tényleg érdekes lenne egy szavazás ebben a kérdésben, csak valamiért tartok tőle, hogy vagy nem is lehetne ilyet kiírni, vagy ha mégis, akkor többen lennének az ellenzői, mint a támogatói. :/

2009. máj. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez a sok sz@r adható el, mert agymosás után csak ez érdekli az embereket. Ha nem nézné senki a maunika sot meg a többi szemetet 1 hét alatt levennék a ker.TV-k a műsorról. Sajnos ez van...ide jutottunk, ez kell a népnek (cirkusz és kenyér, már a rómaiak is tudták).
2009. máj. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt sehogy nem lehet megszavazni. Nyilván erre van igény azért folyik ez a csapból is. Sajnos.


De! Nem mindegy, hogy melyik csatornát nézed. Én újabban rákaptam a Dunára, mindig szokta lenni rajta érdekes dokumentumfilmek, a reggeli Családbarát című műsort is nagyon szeretem, tényleg hasznos dolgokat lehet megtudni belőle, nem valami extra dögös ismert műsorvezetőnő csámcsog mások magánéletén. Meg mondjuk filmek is jók vannak. Múltkor például A királynőt néztem meg. Még a reklámok is mások. Én szeretem.

2009. máj. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
igazából ilyen műsorok most is vannak, csak az emberek 90%a lusta az rtl-en meg a tv 2-őn kívül más csatornára is odakapcsolni. Discovery, Spektrum, Animal Planet stb. Szerintem ezeken elég sok ismeretterjesztő dolog van. Szóval ebből azt akartam kihozni, hogy nem mindig másban kell keresni a hibát.
2009. máj. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól lenne,ha tényleg intellektuális szórakozás lehetne a televízió - de ez a legtöbb csatornán (tisztelet a kivételnek) csupán álom.

Egyszerűen nem kell nézni a sok szemetet.El kell határolódni az egész celebes-médiás cirkusztól amennyire csak lehet.Sokkal többet nem tehetünk sajnos.

2009. máj. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!