Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a példaképetek?

Ki a példaképetek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 12:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%

Nincs olyan konkrát példaképem akinek minden lépését követem,csak olyanok akiket tisztelek nagyon és elismerem a munkájukat,ők pedig


Szerencsi Éva

Diana Hercegnő

Sissy

Marie Antoinette

Teréz Anya

Louisa May Alcott

A Bronte nővérek

Jane Austen

Laura Ingalls Wilder

J.K. Rowling

Anna Frank

Soe Jang Geum

Hino Matsuri

Yazawa Ai


Férfiak közül nem igen van,hiába nő vagyok,de nekem eddig férfi még nem tett le olyat az asztalra mint egy nő.Nem ellenük szól ez,nem is vagyok feminista,de én magunkat nagyon tisztelem mindenért amit elviselünk,amiért küzdünk,meg úgy midnen:)

2009. máj. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

Nem nagyon van híres példaképem, de ha választani kell akkor talán Belinda Carlisle!

Nagyon szeretem a zenéjét, beleéléssel tud énekelni, és fiatal korában gyonyoru volt! Amúgy még most is szép...

A zenéje még normális volt, nem úgy mint ezek a muanyag babák a Rihanna, PCD meg a Miley vagy kicsoda.. Olyan szomorú hogy ide fejlodott a világ! :(

80-as évek mindorokké!

:)

Amúgy az igazi példaképem egy amerikai sportolóno, nem híres, de nagyon tehetséges.. Egyszeruen irigylem!

Már volt szerencsém találkozni vele! :)

2009. jún. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Azok az emberek,akiket fel lehetne sorolni,mint példaképeket,nem oda születtek,ahová én.Mindenki valamiben nagyon jó,amit én soha nem tudnék elérni.

Az én példaképem az édesapám! Sajnos már régen nem él, de annyit kaptam tőle,ami egész földi életemig kitart. Megtanított a földön élni,elmagyarázta,hogy ne irigyeljem a másét,mert úgysem lehet az enyém,megtanított a munka szeretetére(igen szeretek dolgozni),a tiszteletre, és arra,hogy az igazság mindíg fontos legyen.Eddig kaptam hideget/meleget, de legalább jól érzem magam a bőrömben.

2009. jún. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyukám a példaképem. Ha olyan okos leszek mint ő és olyan anya és munkatárs és partner, akkor meg leszek elégedve az életemmel.
2009. jún. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

magamnak vagyok a példaképe :)

amugy sokat nyomtak a latba nálam olyan "hírességek", mint Kat von D, Sabina Kelley, Pixie Acia és Jennifer Weist. magyarországról pedig rengeteg olyan lány van, akit szivesen figyelemmelkövetek, de nem másolom őket, hanem kialakítom a saját stilusom:)

2009. jún. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Sofia Boutella
2009. júl. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Oroszlán Szonja
2009. aug. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
9%
Josef Fritzl
2009. okt. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nem nagyon szeretnék pont olyan lenni,mint más, de én mondjuk szivesen lennék olyan mint pl Sarah Wayne Callies,mert pl.ő híres, még sincsennek balhéi, és családi anyagi háttere rendben van
2010. jan. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az angoltanárom.


Ha valami híres és ismert névre utaztok, akkor azt mondanám Napoleon vagy Anne Boleyn.

2010. márc. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!